Příprava svatby nemusí být stresující maratón

Napsal

Váš milý se konečně vyslovil a vy záříte štěstím? Pak nezbývá než gratulovat. Ovšem ve většině případů radost vystřídá panika. Představa toho, že vás čeká maratón příprav, může doslova zmrazit váš úsměv na tváři. Nebojte se. My vám v dnešním článku poradíme, jak si poradit s přípravami a naplánovat netradiční svatbu, která se stane nezapomenutelnou i pro ostatní svatebčany.

shutterstock_125171192

V prvé řadě mějte na mysli, že i zde jako všude platí, že připravenému štěstí přeje aneb co je psáno – to je dáno. Budete potřebovat blok či diář a propisku. Snem každé nevěsty je, aby svatba byla tím nejkrásnějším dnem v životě. Proto je velmi důležité ji správně zorganizovat a naplánovat. Pište si vše, co vás napadne.

Jak naplánovat svatbu

Plánování svatby se dá zvládnout i během několika týdnů, ale ideální je věnovat se přípravě několik měsíců předem. Budete-li plánovat svatbu na jaře, máte ještě spoustu času a mnoho příležitostí, které sebou přináší přívětivé počasí. Záleží také na tom, jak velkou svatbu plánujete a zajímáte-li se o novinky z této oblasti. Nápomocný vám může být svatební veletrh, různé časopisy a svatební móda. Hlavně se neupínejte příliš na detaily. V případě, že něco neklapne jak má, můžete cítit frustraci. Klidně si naplánujte i plán B a C pro všechny případy.

Termín svatby

Jako první si naplánujte termín svatby, mohlo by se stát, že později nenajdete vhodný termín. Sepište si do vašeho notýsku všechny hosty včetně zábavného programu. Přemýšlejte o vhodném místě.

Party stany se vším všudy

Jestliže se budete brát na jaře, jsou ideální volbou party stany, které přinášejí neomezené možnosti. Mimo party stanu lze zapůjčit také veškeré vybavení, jako je osvětlení, dekorace, nábytek či topení, pokud by nebylo venku ještě takové teplo. Jakmile budete mít termín, představu o počtu osob, vybrané svědky a místo konání svatby, nezapomeňte na finanční rozpočet.

Svatební květinová výzdoba a dekorace

Díky finančnímu plánování budete vědět, kolik si můžete dovolit investovat do fotografa, muzikantů, šatů a svatební květinové výzdoby. Květiny jsou nedílnou součástí svatebních dekorací.

Svatební prstýnky a další nezbytnosti

Nezapomeňte společně se svým milým na výběr snubních prstýnků. Rovněž vyberte a objednejte svatební oznámení, rezervujte ubytování pro hosty a všechen ten stres si zpříjemněte s partnerem tím, že budete plánovat i líbánky. Myslet musíte také na svatební dort a sestavit menu ke svatební hostině. Těsně před svatbou zvolněte a tuto etapu si doslova užívejte. Navštivte manikérku, kadeřnici, vizážistku a absolvujte zkušební „beauty“ procedury. Ve svatební den rozhodně zařte jako sluníčko a neztrácejte nervy, drobné nedostatky nestojí za to, aby vám zkazily tak úžasný den.

Share

Recommended Posts

nalíčená v posteli
5 NEJLEPŠÍCH erotických pomůcek

25 srpna, 2022

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *