Jak poznat, že si s vámi jen hraje?

Napsal

Je to láska na celý život nebo to s vámi nemyslí vážně? Otázku, zda to se mnou myslí vážně, si za svůj život položí téměř každá žena. Ne nadarmo se totiž říká, že muži jsou z Marsu a ženy z Venuše. Někdy je proto nutné věnovat pozornost i těm nejmenším detailům. Jen tak totiž zjistíte, zda si s vámi partner je hraje nebo to naopak myslí vážně.

Jak poznat, že si s vámi jen hraje?

Neustále vám ruší společné plány

Domluvíte si nějaké společné plány, ale on je na poslední chvíli zruší? Občas se může stát, že je nutné dodělat nějakou práci, nastane rodinná krize a podobně, ale jestliže se to děje pravidelně a vy už dopředu počítáte s tím, že společně plány vám partner na poslední chvíli zruší, přestaňte s ním ztrácet čas.

Nemůžete se na něj spolehnout

Ruku v ruce s prvním varovným znamením jde i to druhé – nespolehlivost. Slíbí vám, že něco udělá, ale pak na to absolutně zapomene? Ano, muži velmi často zapomínají na vykonávání domácích prací a podobně, ale pokud skutečně víte, že se na něj nemůžete spolehnout, pravděpodobně nebude ten pravý.

Neznáte jeho rodiče ani přátele

Jste spolu již několik měsíců, ale stále vás neseznámil se svými rodiči ani přáteli? Zpozorněte. Muži, kteří mají jasno a chtějí se svými partnerkami strávit budoucnost, je představí své rodině a přátelům. Tím si akorát potvrdí, co již dávno vědí – že je to ta pravá.

Neustále se vymlouvá

Máte pocit, že vám partner něco tají a o svých plánech nikdy nemluví konkrétně? Neustálé mlžení a výmluvy rozhodně nejsou dobrým znamením. Často totiž mohou znamenat, že si s vámi pouze hraje a třeba má někde i rodinu či druhou partnerku.

Nedává vám najevo, že vás miluje

Máte pocit, že je chladný, odtažitý a ani malými gesty vám nedává najevo, že mu na vás záleží? Nemusí vás vítat vášnivým polibkem uprostřed náměstí, ale i pouhé pohlazení, zájem o to, jaký byl váš den a další drobná gesta vám dají najevo, že si vás váží a záleží mu na vás.

Necítíte se v jeho společnosti výjimečně

Jasným znamením toho, že si s vámi jen hraje, je také to, jak se v jeho společnosti cítíte. Máte pocit, že se vždy najde něco důležitějšího, čemu věnuje svou pozornost? Ať už je to telefon či dění okolo? Ve společnosti muže, který to s vámi myslí vážně a chce s vámi trávit svůj čas, se vždy cítíte výjimečně a víte, že většinu pozornosti upírá na vás.

Vyhýbá se společným aktivitám na veřejnosti

Scházet se u vás či u něj doma je v pořádku, ale jakmile dojde na venkovní akce či trávení času na veřejných místech společně, má najednou hodně práce a vůbec se mu to nehodí?  Jestliže jste skutečně nikdy nebyli společně nikde jinde než ve vašem či jeho bytě, dá se tomu vůbec říkat vztah? I introverti a lidé, kteří nevyhledávají společnost, musejí občas zavítat ven. Společná večeře v hezké restauraci, kino, procházka v přírodě – ať už jde o jakoukoliv aktivitu, muž, který to s vámi myslí vážně ji s vámi rád podnikne.

Nikdy se vám neozve jako první

Jakoukoliv společnou aktivitu musíte iniciovat vy a on se vám nikdy neozve jako první? Každý vztah by měl být vyvážený, což se neobejde bez snahy na obou stranách. Muž, který není schopen sjednat si s vámi schůzku či vymyslet nějaké zajímavé rance,  si nezaslouží vaši pozornost.

Asi tím nejjasnějším znamením, že to není ten pravý, je to, že jste si již několikrát položila otázku, zda si s vámi jen nehraje. Ženy mají výjimečnou intuici a ve většině případů se vyplatí na ni spolehnout. Pokud se váš partner chová podivně, nemá na vás čas, neznáte se ani po měsících vztahu s jeho přáteli a rodinou a téměř o vás nejeví zájem, najděte si někoho, o jehož pozornost se nebudete muset prosit.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *