Znaky které prozradí, že mu jde jen o sex

Napsal

Potkala jste v baru příjemného muže, již na první pohled vám padl do oka a okamžitě jste našli společnou notu. Celý večer vás zasypával lichotkami a skláněl jednu poklonu za druhou. Ačkoli se vám jeho počínání zamlouvalo, nemohla jste se zbavit vtíravého pocitu, že mu jde jen o sex.

Jenže jak to na těch mužích poznat? Je sice pravda, že se v nich dá číst mnohem snadněji nežli v ženách, ale i tak je pro mnoho žen obtížné rozeznat, kdy mají skutečný zájem, a kdy jim jde pouze o to jedno.

Jak poznáte, že mu jde jen o sex

Už se s ním nějakou dobu scházíte, ale upřímně si moc nepřipadáte jako ve vztahu. Čím dál více začínáte mít pocit, že mu jde jen o sex. Stále ale čekáte, protože máte strach, že kdybyste své pocity vyslovila nahlas a ukázalo se, že jste mu křivdila, otočil by se k vám zády. Pokud ale chcete mít jasno zda má zájem o vztah nebo mu jde jen o to jedno přečtěte si dnešní článek do kterého jsme ukryli znaky díky kterým to zaručeně poznáte.

Nemá snahu vás blíže poznat

Ačkoli by s jistotou dokázal říci, jaká je velikost vašeho poprsí a zda máte či nemáte někde na vašem těle znaménko, už by si nedokázal poradit s odpovědí na otázku, kde pracujete, jaká je vaše nejoblíbenější barva, jaké bylo vaše první zvíře nebo co ráda děláte ve volném čase. Zkrátka se o vás příliš nezajímá a nemá sebemenší snahu, aby vás blíže poznal.

Vaší jedinou společnou zábavou je sex

Trávíte spolu sice docela dost času, ale všechen ho zpravidla strávíte v posteli. Zatímco v normálním vztahu lidé chodí třeba do kina, zajdou si na večeři nebo odjedou společně na víkend, vy se scházíte pouze na místech, kde to vybízí právě k sexu. I když vy byste možná chtěla víc, jemu to očividně takhle vyhovuje.

Nikdy nezůstane přes noc

Zase jste spolu strávili několik hodin příjemný milováním, ale jakmile je po všem bere nohy na ramena a s nějakou ze svých naučených výmluv odchází domů. Někdy musí ráno brzo vstávat, jindy naopak odjíždí na služební cestu, pak má zase lékaře nebo důležitou pracovní schůzku. Nikdy se však s vámi nezdrží přes noc.

Zasypává vás lichotkami

Což o to, žádná žena neodmítne, pokud ji muž neustále něčím lichotí. Jenže pokud se tyto lichotky a kladná slůvka neustále točí pouze kolem vzhledu nebo těla, tak už to začíná být podezřelé a upřímně i poměrně nepříjemné. Jestliže vás daný muž neumí ocenit i po jiné stránce, nežli pouze poté vzhledové, pak je zde něco špatně.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *