Nejoblíbenější erotické pomůcky roku. Tímhle vašeho partnera rozpálíte

Napsal

Chcete okořenit váš sexuální život a přinést do něj něco nového? Pořízením některé z erotických pomůcek tomu rozhodně půjdete naproti. Vyberte jednu z hraček, se kterou si vaše partnerské hrátky budete užívat na maximum.

Váš vztah začíná uvadat a vy nevíte, co s tím? Věčný stereotyp může narušit váš sexuální život. Pokud vám nepomáhají klasické rady pro změnu prostředí nebo nálady v ložnici, zkuste něco mnohem zábavnějšího. Pořízením erotické pomůcky bude váš život zase plný nadšení, vzrušení a těšení se na společné intimní chvilky.

Komu se nechce?

První otázka může být směřovaná na to, komu se do milostných hrátek moc nechce. Díky tomu najdete mnohem lépe hračku, která bude ideální volbou pro vás dva. Mezi erotické pomůcky patří jednoduché produkty, které vás možná jako první v této sekci nenapadnou. Mezi ně patří afrodiziakum a podpůrné doplňky stravy pro lepší libido. Zkuste připravit večeři s potravinami, které pomáhají se vzrušením, a navoďte příjemnou intimní atmosféru. Uvidíte, že možná takový malý krok mnohé změní.

Erotické spodní prádlo

Chcete vašeho partnera pořádně překvapit? Pak si pořiďte skutečně pěkné, erotické spodní prádlo, které se na běžné nošení rozhodně nehodí. Latex, krajka, podvazky i různé typy punčoch a řemínků kolem těla. Vše je dovoleno a záleží jen na vašem a partnerovo vkusu. Pro pořádné překvapení nezapomeňte tento postelový outfit doplnit také o pěkné lodičky s podpatkem, neměl by chybět i svůdný make-up. Nebojte se v tomto ohledu experimentovat, váš partner vám vaši snahu jistě rád vrátí.

Stimulační kroužky

Výborným pomocníkem erekce a dlouhotrvajících sexuálních hrátek je erekční kroužek. Tyto stimulační pomůcky jsou velmi oblíbené nejen u mužů. Pro ženy totiž přináší také určitý typ rozkoše. Obvod erekčního kroužku je totiž často vyzdoben různými hroty a hrbolky, které příjemně stimulují i ženský klitoris.

Venušiny kuličky

Skvělou pomůckou pro ženy jsou Venušiny kuličky. Pořízením této hračky přinesete mnoho rozkoše ženě, hrátky s nimi během předehry ale rozvášní určitě oba. Navíc tato pomůcka se dá využít také k posilování pánevního dna, během dne stačí používat kuličky pár minut. Žena jistě tuto praktickou a lechtivou hračku ocení.

Vibrátor je značka ideál

Není divu, že se vibrátor řadí mezi nejprodávanější sexuální pomůcky vůbec. Tato pomůcka může být skvělým kamarádem pro ženu ve chvíli, kdy jí trápí samota. To ale neznamená, že si tuto pomůcku nemohou vychutnat partneři také spolu. Při předehře, ale také přímo při styku si tuto hračku užijete oba. Sama budete překvapená, jak bude vašeho muže bavit přinášet vám tolik rozkoše.

Womanizer vede

Trápí vás problém s dosažením orgasmu během partnerského sexu? Pak vašemu muži naznačte, že by měl pořídit jakoukoliv erotickou pomůcku, která stimuluje klitoris. Díky podtlaku, který u těchto hraček vzniká, získáte dosud nevídanou rozkoš. Váš muž bude milovat vaše opakované orgasmy a uvidíte sama, že váš společný sexuální život náhle ožije.

Vzrušení dělají detaily

Pokud potřebujete vašemu partnerskému vztahu dodat vzrušení, neměli byste šetřit na samotné předehře. Ta se často velmi podceňuje. Nebojte se použít dvojsmysly už během dne. Jak asi bude znít lechtivá esemeska oproti zprávě, co je potřeba nakoupit? Zkuste vašemu miláčkovi poslat místo nákupního seznamu dva druhy spodního prádla a nechte ho vybrat, které by chtěl na vás večer vidět. Uvidíte, že se na večerní hodiny budete těšit oba.

Pokud se vám podaří vašemu intimnímu životu opět dodat tolik chtěnou jiskru, spolu s erotickými pomůckami si budete užívat zas a znovu. Nebojte se a jděte do toho! Erotické hračky můžete vybírat i společně, o to více se zase po sexuální stránce poznáte.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *