4 tipy, jak okořenit postelové hrátky

Napsal

Po letech manželství to obvykle v posteli už nebývá, co bývalo na začátku vztahu. Nezoufejte, to se vážně stává ve vztazích celkem běžně. Vášeň se sice vytrácí, nahrazují ji ale důvody mnohem silnější, proč vedle toho druhého každý večer uléhat a ráno se vedle něj probouzet.

Přesto je možné i po letech manželství udělat něco pro to, aby se počáteční vášeň vrátila. Je dobré váš sexuální život čas od času něčím okořenit. A úplně nejlepší je využít chvilek, kdy vaše ratolesti nejsou doma a vy si na chvíli můžete užít trochu bezstarostnosti.

Zapojte pomocníka

Vůbec není na škodu, když si svůj sex zpestříte erotickou pomůckou. V dnešní době je plno obchodů s velkým množstvím hraček pro dospělé, které jsou zdravotně nezávadné a stvořené pro vaše potěšení. Vůbec se toho nebojte, váš protějšek tím bude mile překvapen a odměnou bude pro vás nekonečně bouřlivá noc.

Nebude to postel

Milostné hrátky necháváte často večer, když už se chystáte ke spánku. Velice častý stereotyp. Je na čase “přepadnout” vaší drahou polovičku v koupelně, v kuchyni, kdekoli jinde než v ložnici. Úspěch budete mít v jakoukoliv denní dobu, překvapit partnera můžete klidně třeba ráno při čištění zubů, pokud máte chvilku nazbyt. Odměna vás zaručeně nemine.

Fantazie

Hrajte hry a splňte si své fantazie. Pořiďte si erotický kostýmek, sexy prádlo, cokoliv místo dlouhé flanelové košile. Svažte svému protějšku ruce, drážděte ho, dokud vás nebude prosit, aby se vás mohl dotknout. Zkrátka, zkuste vaše sexuální touhy a představy opravdu realizovat. Věřte, že když to dokážete jen z poloviny, bude to pro oba nezapomenutelný zážitek.

Lahodný dezert

Když už  se chystáte milovat v posteli, tak si to pěkně oslaďte. A to doslova. Večer, až se budete odebírat do společné postele, vezměte s sebou sladké potěšení (šlehačku, jogourt, med, cokoliv). Dopřejte si lahodné jahody se šlehačkou z partnerova těla, nechte jeho slíznout čokoládu z těla vašeho. Uvidíte, co taková mlsná předehra dokáže vzbudit za touhy ve vás obou.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *