Do posilovny pouze s velkou trpělivostí

Napsal

Do posilovny pouze s velkou trpělivostíRotopedy, běhací pásy, činky … Pro nové návštěvnice posiloven a fitnescenter téměř děsivý pohled. Milé dámy, opravdu se nemáte čeho bát. Přečtěte si tento článek, ve kterém najdete odpovědi na všechny otázky týkající se informací od výběru cvičícího centra až po typy posilování na konkrétní partie.

Důležité je i příjemné prostředí

Trocha psychologie neuškodí a já s tím souhlasím. Možná mi dáte za pravdu i vy, že raději navštěvujete ta místa, která vás okouzlí na první pohled. Proto ještě předtím, než si koupíte permanentku do nějaké „fitka“, dobře si ho prohlédněte. Zjistěte, v jakém stavu jsou šatny, jaké máte k dispozici soukromé skříňky, jak daleko odtud je sprcha či záchod a zda-li se na nich pravidelně udržuje čistota. Od věci není ani zeptat se na kvalifikaci personálu. Jejich služby, zkušenosti nebo znalosti dřív nebo později využijete. Pokud se rozhodnete pro individuální tréninky, určitě se vám bude hodit osobní trenér či poradce.

Do boje

Kraťasy, tričko, ručník kolem krku, potítka k zápěstí, láhev pití a pevná vůle. To jsou potřeby, které v posilovně budete určitě potřebovat. Ještě než vezmete za kliku a vstoupíte do království trénovaných borců, uvědomte se, že máte krásné tělo i přes pár nadbytečných faldíčků. Mohly by vás hned ze začátku totiž odradit či trochu rozhodit pohledy vypracovaných kulturistů. Na druhou stranu tyto domněnky jsou jen vaší představou. Svalnatce nezajímá nic jiného, než oni sami a tím, že se rozhlíží, si vybírají další cvičící přístroje. Takže přes práh pravou nohou. Nebojte, tělo chodí „mučit“ i ženy jako vy.

Faldíky se do plavek nehodí

Pokud máte obavu, že v posilovně dlouho nevydržíte, zkuste se něčím motivovat. Často se ženy těší, až si budou moci koupit v obchodě například drahé šaty nebo kalhoty, které jsou o dvě čísla menší. V kurzu jsou i letní dovolené. Přeci jen cvičení nějakou dobu trvá. Vybírejte si posilovací stroje podle toho, jaké partie chcete vylepšit. Nejdříve je důležité se zahřát. Stačí čtvrthodinka na rotopedu nebo na stepperu. Na obou si zpevníte zadeček i lýtka. Pokud zvolíte orbitrek, procvičíte svaly v celém těle. O dalším postupu se poraďte s trenérem nebo obsluhou strojů. Mohou doporučit stroje na zpevnění bříška, rukou nebo boků.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *