Značka New Yorker představila novou kolekci plavek

Napsal

Značka New Yorker představila novou kolekci plavekZnámá značka New Yorker, která je oblíbená především mezi mladými dámami, ale najdou se zde i dospělé ženy, které ji milují, představila svou novou kolekci plavek pro léto 2011. My se s vámi nyní podělíme o tom, co si pro nás přichystala a čím nás překvapila.

S novou kolekcí plavek se můžete pochlubit nejen na pláži u moře, ale i u místního bazénu. Letošní kolekce je opravdu pestrá a přináší nám například černé plavky, které mají výstřihy hned na několika částech těla a jsou pro opravdové dámy. Elegantní věcí na těchto plavkách jsou úzké pásky a šněrování, které nepřehlédne žádné mužské oko.
Mezi další skvělé plavky patří ty, které vám vykouzlí sexy dekolt a jsou dvoudílné. Jejich tvar je více než praktický a přitom mají jedinečný tečkovaný vzor, který letos frčí. Další hitovkou tohoto léta jsou bikini s květinovým vzorem a páskem u kalhotek. Jak jistě víte, tohle není jediná záležitost, která bude v obchodech představena, protože krom květů a puntíků letí také zvířecí vzory či metalické barvy, jako je fialová. New Yorker však myslí i na milovnice jednoduchosti a proto vytvořil bikini, které mají fialovou barvu, a přitom jsou tak elegantní. Samozřejmě toto není všechno, co nám na léto přináší.

NY-censored-19

Doplňky

New Yorker si krom skvělých plavek na letošní léto připravil i řadu doplňků, které se hodí ke skoro každému outfitu a dokáží ho obohatit. Jedná se například o náramky, náhrdelníky v barevných odstínech moře, zatímco jiné jsou tmavé nebo metalické.

Návrháří této známé značky jsou navíc přesvědčení, že v letošní sezóně nesmí chybět ani zvířecí motivy, jako je tygr, zebra či leopard. Je samozřejmé, že nesmíme zapomenout ani na naše nožky, které můžete obout do roztomilých balerínek v jasně modré nebo růžové barvě.

Značka New Yorker představila novou kolekci plavek

Mezi další novinky patří také červené kožené rukavice bez prstů, vzorované čepice a barevné šátky. A do čeho dát naše věci na pláž? Právě ani na tohle New Yorker nezapomíná a letos bude prodávat různé tašky všech tvarů, velikostí.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *