Vyzkoušejte falešné opálení

Napsal

Vyzkoušejte falešné opáleníBývalo období, kdy samoopalovací krémy způsobující falešné opálení nebyly dvakrát oblíbené, jelikož odstín pokožky nepůsobil přirozeně, byl oranžový a po zaschnutí páchnul. Právě proto se popularita samoopalováků značně zmenšila, my vám ale můžeme zaručit, že tato doba je už dávno pryč.

Nebojte se samoopalovacích přípravků

Samoopalováky a zabarvovače jsou postupem času více zdokonalovány a nyní nabízí možnost ušetřit čas, energii a zdravotní rizika, které jiné formy opalování představují.
Pokud patříte v tomto oboru mezi nováčky, čtěte dále a zapamatujte si několik pokynů, jak docílit krásného, zdravého a rovnoměrného opálení.

Před použitím o pokožku řádně pečujte

Před tím, než se pustíte do nanášení falešného opálení, musíte se zbavit odumřelých kožních buňek, aby pleť vypadala čistá a zdravá. Pokud peeling vynecháte, může se stát, že se zabarvená vrstva vaší kůže začně loupat a vy budete vypadat, jako byste trpěli těžkou formou ekzému, a to přeci nikdo nechce. Ujistěte se, že své pokožce před nanesením samoopalovacího přípravku poskytnete také dostatečnou vláhu. Díky tomu bude hladina hydratace v pokožce vyrovnaná a opálení bude rovnoměrné a beze skvrn.

Získejte ten správný odstín

Tyto přípravky jsou navíc vyráběny tak, aby seděly k různým odstínům pleti a vy byste si měli vybrat takový odstín, který se k vaší pokožce hodí nejvíce. To je velmi důležité, protože špatná volba může způsobit, že budete vypadat jako dýně – a ne protože by byl samoopalovák špatný, ale právě protože vy jste si vybrali špatný odstín, který k vašemu tónu kůže prostě nesedí. Pokud si nejste jisti, jak se vaše pokožka po nanesení zabarví, vyhledejte radu odborníka.

Holení nejdříve po dvou dnech

Možná byste měli také vědět, že tyto produkty vaší strukturu pokožky svým způsobem změní, není to však nic trvalého – jedná se asi o dobu jednoho dne a půl. Proto byste měli mít na paměti, že je důležité nechat kůži trochu vydechnout předtím, než se pustíte do holení. Pokud tak neučiníte, můžete se setkat se skvrnami. Je vhodné chloupky oholit nejméně dva dny po použití zabarvovačů nebo samotných samoopalovacích přípravků.

Nezapomeňte dát to vaší opalovací proměny trochu úsilí a pokožku na to připravit. Dbejte o důkladné vybírání odstínu a dejte své kůži po opálení na pár dní oddych.

Doufám, že vám tento článek alespoň trochu pomohl k tomu získat pohádkově krásné opálení, aniž byste plýtvali svým drahocenným časem na slunci nebo opalovacím lehátku. Stačí jen do falešného opalování investovat důkladnost a pečlivost – poté vás sexy broznové opálení rozhodně nemine.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *