Udělejte pro své pozadí více

Napsal

Udělejte pro své pozadí víceCelebrity z celého světa na nás vystrkují své vrtící zadečky v super krátkých sukničkách nebo kalhotách. Videoklipy Kylie Minogue, nebo Christiny Aguilery jsou zaměřeny na zadek a svou prdelku dává do popředí i Jennifer Lopez.

Jak na pevný zadeček

Podle amerických odborníků na fitness, si pevný zadek může vyformovat každý. Chce to jen značnou dávku trpělivosti a disciplíny. Ať je prý zadek jakkoli velký, může být pevný. Jedním ze způsobů, jak si upevnit pozadí je podle expertů tae-bo nebo kickbox. Zakopávání v podřepu dá vaším partiím pořádně zabrat.

Na posílení zadních částí jsou vhodné klasické squaty. Dejte nohy mírně od sebe a jděte do podřepu. Nahoru podsaďte pánev (opakujte 30 krát). Dalším zpevňující cvikem je poloha, v níž klečí. Podepřete se lokty, stáhněte břicho, zpevněte záda a zadek. Zanožujte pravou nohu (20 krát) a vystřídejte. Jedním z oblíbených cviků na formování zadku je i striptér následující cvik: postavte se asi 30 cm od zdi a rukama se o ni opřete. Zvedněte pravou nohu, špička je natažená a nohu zvedejte (dvě série po 20 krát). Nohy pak vystřídejte.

Pokud zavítáte se svou žádostí o zpevnění zadních partií do posilovny, v každém lepším „fitku“ mají kondičního trenéra, který vám sestaví cvičební plán a dohlíží na to, abyste cviky dělali správně. Pokud však neplánujete návštěvu posilovny, vydejte se do přírody. Že běh není nic pro vás? Obujte si brusle, in-line není jen sport, je to životní styl, který vám rozhodně přidá na kráse.
Samozřejmě, ani v tomto případě jen samotné cvičení celý problém nevyřeší. Proto kombinujte cvičení i se zeštíhlujícími a anticelulitidovými přípravky (Avon, L´Oréal, Dior, Lancome), které do pokožky vmasírujte speciálním masážním pomocníkem. Do vašeho jídelníčku byste měli zařadit hlavně ovoce, zeleninu, bílé maso a ryby.Nesnažte se však být co nejrychleji super štíhlá, protože kůže bude na vás nepěkně viset. Nejen to je hezké, co je štíhlé, ale i to, co je oblé a pevné..
Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *