Týdenní plán pro krásnou pleť

Napsal

Chcete mít krásnou pleť? Samozřejmě! Která žena by ji nechtěla, co je to za hloupou otázku?! Jenže krásná pleť není zadarmo, až na pár šťastných výjimek, kterým byla bezchybná tvář nadělena do vínku. Jestliže jste ani vy neměli štěstí a toužíte po dokonalé tvářičce, která se stane vaší předností a tou nejlepší vizitkou, pak věřte, že jste na správném místě!

Už jste na své cestě za krásnou a bezchybnou pletí vyzkoušela nespočet přípravků, utratila nekřesťanské peníze za produkty, které v reklamě slibovaly okamžité výsledky, ale ani přes všechnu vynaloženou snahu se vám nepodařilo dosáhnout vysněného cíle? Pak zapomeňte na předražené rádoby účinné produkty, které jsou jen marketingovým trikem prodejců a zkuste to po našem! My totiž máme plán, který vám po jediném týdnu zajistí krásnou pleť!

Týdenní plán pro krásnou pleť

V následujících řádcích pro vás máme týdenní plán, který když dodržíte, vám přinese kýžené ovoce – tedy krásnou pleť, po níž už dlouhou dobu toužíte. Náš plán má podobu sedmi jednoduchých úkolů, jenž můžete, ale nemusíte splnit. To už záleží na vás. Jste připraveni vydat se na cestu za krásnou pletí? Tak jdeme na to!

Úkol č. 1: řekněte si, že jste krásná!

Ať už se ve svém životě budete snažit o cokoli, musíte si být jisté tím, že uspějete. Platí to i v tomto případě, kdy je potřeba, abyste věřili sami sobě a především se sami sobě líbili. Proto se postavte před zrcadlo a upřímně si řekněte: “JSEM KRÁSNÁ” a opakujte to tak dlouho, dokud neuvěříte tomu, že je to pravda.

Úkol č. 2: naučte se dodržovat pitný režim

Že je naše tělo tvořeno z velké části z vody vám jistě nemusíme říkat. Dovolíme si ale apelovat na to, abyste svému tělu vodu dopřávali v dostatečném množství – minimálně v takovém, které je doporučováno odborníky. Pitný režim má výrazný vliv na to, jak vypadáte a jak se vaše tělo cítí. A to je dobrý důvod, proč dbát na důsledný pitný režim, nemyslíte?

Úkol č. 3: nezanedbávejte spánek

Věděli jste, že spánkem strávíte třetinu vašeho života? Teď už určitě nemůže být pochyb o tom, že spánek ke svému životu potřebujete, neboť během spánku se vaše tělo regeneruje, čerpá nové síly, obnovuje poškozené rány a dělá vás krásnější. A pokud chcete mít krásnou pleť, nesmíte sami sebe šidit na spánku.

Úkol č. 4: nebuďte lenoši

Možná se tomu budete divit, ale i pravidelný pohyb se podílí na tom, jak vypadáte. Pokud celé dny ležíte na gauči v obýváku a trávíte čas sledováním televize, pak se nemůžete divit, že vaše pleť vypadá tak, jak vypadá. Začněte se tedy hýbat, klidně ze začátku zvolte něco klidnějšího, nemusíte hned běhat maraton.

Úkol č. 5: stravujte se zdravě

I strava má svůj podíl na kráse vaší pleť i na zdraví vašeho těla celkově. Smažená jídla, polotovary, hodně sladkého, včetně slazených nápojů a samozřejmě i alkohol – tohle všechno nehraje kráse do karet, ba spíše naopak. Proto se zaměřte na skladbu svého jídelníčku a upřímně se zamyslete nad tím, jestli se stravujete zdravě, nebo v této oblasti tak trochu pokulháváte.

Úkol č. 6: provádějte pravidelný peeling

Zbavovat se staré odumřelé kůže a té nové tak umožnit volněji dýchat je nepsaná povinnost. Jestliže jste do dnešního dne peeling neprováděli vůbec, nebo jen velmi nepravidelně, je na čase to napravit. A hodně rychle!

Úkol č. 7: na celý život!

Pokud chcete dosáhnout skvělých výsledků a udržet si je pokud možno na celý život, měli byste dodržovat předchozí šestici úkolů. Bude to možná chtít trochu odhodlání, zvláště ze začátku, ale jakmile se vám nová pravidla dostanou pod kůži, stanou se vaší součástí.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *