Jak se připravit na první rande?

Napsal

Jak se připravit na první rande a udělat co možná nejlepší dojem? Nad tím se zamyslí snad každá žena, která se chystá na schůzku a nepřeje si nic jiného, než aby na dotyčnému muže dobře zapůsobila. Jak se učesat? Jaký zvolit účes? A co make-up?

Pokud se chystáte na schůzku a řešíte, jak se připravit na první rande, které je ze všech nejdůležitější, pak věřte, že nejde pouze o vzhled. Dobré je zamyslet se i nad tím, co budete říkat, o čem si budete povídat či co všechno na sebe prozradíte.

3 tipy jak se připravit na první rande

Váš den D se blíží  čím blíže tento den je, tím více jste nervózní. Žaludek se vám svírá při pouhé představě, že něco uděláte špatně nebo že se dokonce ztrapníte. Na prvním rande záleží, protože od této schůzky se následně odvíjí fakt, zda se s dotyčným ještě uvidíte. Máme pro vás 3 tipy, jak se připravit na první rande. S námi neuděláte chybu!

Tip první: Pohodlné oblečení a decentní make-up

Mnoho žen má tendence oblékat se na první rande vyzývavě, aby udělaly dojem a daly najevo své přednosti. Jenže to je kolikrát jejich osudová chyba. Ačkoli je pravda, že muži jen stěží odolají ženským přednostem a netají se tím, že se rádi podívají na pěknou ženu, ne všichni ocení krátkou sukni a top s tak hlubokým výstřihem, že je ženě vidět až na pupík. Je mnohem lepší volit oblečení střídmější a především pohodlné, abyste se po čas schůzky nevrtěla, neustále si něco neupravovala nebo vás něco netlačilo.

To samé platí s make-upem. Nebudeme lhát, že nalíčené ženy působí upraveně, líbí se samy sobě a odráží se to i na jejich sebevědomí. Na první rande je ale rozumnější volit decentní make-up, klidně jen řasenku a lesk na rty.

Tip druhý: Tajemství musí být

Ačkoli ve vztahu většinou platí nepsané pravidlo nemít před sebou žádná tajemství, na první schůzce tomu tak není. Tady je naopak na místě, abyste na sebe nad dvěma sklenkami vína neprozradila úplně všechno. Muži jsou rádi, když mohou ženu dobývat a k tomu patří i rozlousknutí jejích záhad a tajemství. Nepřipravte svého prince na bílém koni o tohle dobrodružství, mohl by tak o vás ztratit zájem.

Do tohoto bodu patří i tabu v podobě bývalých partnerů, výše vašeho platu, politické názory nebo nespokojenost s vaší prací. Naopak se zaměřte na taková témata, která nerozpoutá bouři vašich názorů.

Tip třetí: Placení útraty

Jedním z kamenů úrazů na prvním rande je placení útraty. Pokud spolu jdete do restaurace, kde si dáte dobrou večeři a na závěr večera dojde otázka na placení, nelámejte nic přes koleno. Prvně počkejte, jak se k tomu postaví váš partner. Pokud při výzvě číšníka okamžitě zareaguje tím, že je placením na něm, pak nic nenamítejte a mile se usmějte. Pokud ale muž nijak nezareaguje, navrhněte placení na půl. Pěkně ať si každý zaplatí sám za sebe, je to fér.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *