Předejděte zklamání z dovolené. Přečtěte si recenze a prožijte dovolenou snů

Napsal

Vysněnou dovolenou, na kterou celý rok šetříte, může pokazit počasí. To člověk jen stěží ovlivní, dalším věcem v podobě špinavého pokoje, špatného jídla a nefungující klimatizace lze ale předejít. V dnešním článku vám poradíme, jak si koupit zájezd snů a užít si pár dní volna na dokonalém místě po všech stránkách.

Už se nemůžete dočkat toho, až si konečně odpočinete na lehátku na pláži, dáte si drink a zaplavete v moři? Vyspíte se v pohodlném hotelovém lůžku a po ránu si zaplavete v bazénu? Celý den si budete dopřávat chutné jídlo, dostatek ovoce a vychlazené limonády. Ano, představa je to krásná, avšak dokonalou dovolenou může cokoliv pokazit.

Hotelový bazén bude špinavý, jídlo nepoživatelné, moře plné řas a lehátek sotva pro třetinu hostů. Během chvilky se tak z dovolené snů, může stát pár dní hrůzy. Jak tomu předejít? Recenzemi!

Fotografie i popis v katalogu mohou klamat. Uživatelské recenze nikoliv

Tištěné i online katalogy nabízí vždy jen to nejlepší. Překrásné fotografie, popis plný lákadel. Avšak realita je mnohdy odlišná, a to nejen v tom, že moře je méně modré a tráva je méně zelená. Pokoje mohou být špinavé, personál nepříjemný, okolí rušné, klimatizace nefungující. A vám zbudou jen oči pro pláč.

Předejít velkému zklamání z letní dovolené můžete tím, že si přečtete recenze hotelů a díky ostatním hostům zjistíte, zda hotel a služby stojí za to či nikoliv. V uživatelských recenzích si obvykle lidé neberou servítky, a tak se můžete dočíst skutečnou realitu.

Čím víc hvězdiček, tím lépe. V Egyptě volte hotel minimálně s pěti

To, že je hotel ohodnocen, jako čtyřhvězdičkový nezaručuje, že vás čeká luxusní dovolená. Především hotely v Egyptě vás mohou nemile překvapit. V Afrických zemích se vyplatí vybírat z hotelů, které mají pět hvězd a špatně neuděláte ani s šestihvězdičkovým komplexem. Ano, čtete správně. Nejen v Egyptě, ale i třeba v Tunisku a v Turecku se můžete setkat i s šesti hvězdami. Také ty je vhodné si ověřit v recenzích.

V recenzích se dočtete i mnoho turistických tipů

Recenze vám nepomohou jen s výběrem správného hotelu. Díky nim se dozvíte také celou řadu užitečných rad a tipů, jako třeba kam vyrazit na výlet, jak si vyjednat lepší pokoj s výhledem na moře, v jaký čas chodit na obědy, kdy se v dané zemi dočkáte vysokých teplot a sluníčka, jaký vás čeká přes den i večer animační program nebo jak daleko jsou konkrétní hotely v Tunisku od letiště.

A kde uživatelské recenze vůbec najdete? Na internetu. Stačí si přejít na webový portál Cestolino.cz a pomocí vyhledávacího formuláře si najít vybraný hotel, ať už v Egyptě, v Tunisku, v Řecku nebo v Chorvatsku. Poté už si jen přečtete recenze a zájezd buď koupíte, nebo si vyberete jiný. Díky recenzím se snu o dokonalé dovolené nemusíte vzdávat ani po příjezdu do hotelu.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *