Pět pomocníků, kteří vám usnadní hubnutí

Napsal

Sami to víte nejlépe. Hubnout není ani náhodou snadné. Když vás zradí vaše pevná vůle, kamarádka, která se do toho zpočátku pustila s vámi, i váha, která se ne a ne pohnout, sáhněte po jiných spojencích.dv2051009

Hubnutí je věda a kdo tvrdí, že ne, nepoznal jeho všechny útrapy. Máme pro vás ale pár tipů, které vám mohou pomoct v těch nejtěžších chvílích. Když už to budete chtít vzdávat, vzpomeňte si, že s pomocníky to jde vždycky lépe. Třeba vám pomohou shodit aspoň pár gramů a to už stojí za oslavu, no ne?

Trik 1.: Jíst

Nesmíte se v jídle šidit, aby vaše hubnutí bylo efektivní. Hladovějící organismus vůbec nebude brát zásoby z tukových polštářů, spíše tělo zbavíte důležitých živin. Co to znamená? Prohloubí se vám celulitida, začnou vám padat vlasy a hlavně se vám zpomalí metabolismus, takže hubnutí bude v podstatě nerealizovatelné.

Trik 2.: Vitaminy

Svému tělu dodejte hlavně vitamin C, bez kterého se neobejdou vaše kosti, buňky, cévy a svaly. Navíc tento vitamin působí jako antioxidant. Vitamin E vám zase sníží krevní cukr a chrání vaše játra.

stk78950cor

Trik 3.: Tabletky

Důležitá informace na začátek – tabletky vás nespasí a rozhodně nebudou hubnout za vás. Díky nim ale můžete nastartovat metabolismus. Takže vybírejte ty, které obsahují kofein, zelený čas a karnitin. Užijte je hned ráno a pak normálně sportujte a jezte střídmě. Uvidíte rozdíl.

Trik 4.: Správné tuky

I tuky tělo potřebuje, tak mu je dodejte v té správné formě. Zkuste ryby, oříšky nebo avokádo. Budete mít energii a vše tělo zase pocit, že si nemusí ukládat do zásoby. Oboustranně výhodné, nemyslíte?

Trik 5.: Správné potraviny

Některé potraviny umí nastartovat metabolismus a ruku na srdce, o to přesně při hubnutí jde. Pomozte si a vyzkoušejte například chilli. Obsahuje látky, které pomáhají při přeměně tuků na energii. Začněte opatrně, na pálivou chuť si zvyknete.

56569527

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *