Oslňte v plavkách, které jsou „in“

Napsal

Stejně jako loni a předloni hořekujete před zrcadlem na tím, jak jste přes zimu přibrala a nevejdete se do běžného oblečení, natož do plavek? Nezoufejte – místo výměny těla, případně drastických dietách, je snadnějším řešením koupě nových plavek. Jaké si teda opatřit pro letošní sezonu?

Jak možná tušíte, móda trendy plavek se může po čase opakovat. Letos doslova frčí dámské plavky ve stylu 80. let. Co to znamená? Například se mohou objevit pestrobarevné plavky s květy, puntíky či ledabylými proužky. Barvám vévody pastelové. Na své si tedy přijdou ty ženy, kterým se líbí žlutá, růžová nebo zelená. Oko i mysl potěší plavky zabarvené do června, bíla i všemožně tónově kombinované.

Jaké střihy jsou „in“

Mezi střihy se na prvních příčkách umístily už známé bikiny či oblíbené push-up podprsenky. Těm, které se nerady odhalují či jsou hodně konzervační, doporučujeme jednodílné plavky, protože právě jejich móda se v současné době vrací. Pozitivní je, ž zeštíhlují, dokáží zformovat vaši postavu a navíc jsou nesmírně vhodné pro ženy potapěčky a milovnice vášnivého plavání.

Jaké plavky vybrat

Na pultech prodejen i ve výkladních skříních si můžete do sytosti prohlížet nové plavky, různých velikostí, střihů, barev atd. Teď se sice vrací móda plavek s lákavými vzorky, ale ty nejsou vhodné pro většinu postav. Moderní doba totiž dává šanci ukázat i ne zrovna modelkovská těla žen, které bojují s konfekčními velikostmi.

Ještě před pár lety jste doslova bojovala, abyste si mohla pořídit například menší kalhotky nebo naopak o několik čísel větší vrchní díl plavek. V minulosti jste si prostě koupila dva komplety a z nich vybrala jen ty díly, které jste chtěla nosit.

Návrháři už ale i na tyto ženy začínají myslet a vytváří speciální plavky, tzv. puzzle sady což znamená, že si můžete plavky složit. Zkrátka si vyberete jen ty díly, které vám pasují a hotovo.

Jak vybírat

Hlavně žádný spěch a horkou hlavu. Vyplatí se vám opravdu nikam nepospíchat. Důležité ale je, vyrazit do těchto obchodů včas. To znamená minimálně měsíc před tím, než jedete na dovolenou nebo než poprvé vyrazíte k tuzemské vodě. Velice dobře se nakupuje s kamarádkou. Jednak si poklábosíte, a jednak se dokonale poradíte o vhodnosti těch či oněch plavek. Kamarádka lepe než který manžel toleruje, když si v jednom obchodě vyzkoušíte i několik desítek plavek. Ano, oblečte si na sebe co nejvíce plavek. Jen tak zjistíte, který typ a střih vám sedí nebo která barva se hodí k vaší postavě či barvě pleti.

Rada na závěr : ani nejdražší plavky z vás neudělají hvězdu, když se v nich nebudete cítit pohodlně.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *