Obličejová jóga aneb jak si zachovat mládí a krásu

Napsal

Ženy chtějí být přirozeně krásné, a to hlavně v době, kdy naše pleť začíná stárnout. Existuje spousta možností, jak na to, nicméně plastickým operacím raději doporučujeme se vyhnout. Pokud se poohlížíte po kosmetice, můžete si všimnout, že každá slibuje dokonale krásnou pleť. Čemu tedy věřit? Raději jen sama sobě! Proto je tady obličejová jóga, která udrží přirozenou pružnost a mladistvý vzhled pleti.

Obličejová jóga

Obličejová jóga je jednoduchá. Je známo, že jóga a cvičení zvyšují celkovou fyzickou sílu a atraktivitu. Stejně tak se cvičení obličejových svalů zaměřuje na 57 svalů obličeje a bojuje proti problémům se stárnutím, jako je povislá kůže, vrásky, obličejový tuk a kožní problémy.

Obličejová jóga na zpevnění pleti

S přibývajícím věkem se podkožní tuková vrstva mezi kůží a svaly pomalu zmenšuje, což způsobuje, že kůže ztrácí tvar a ochabuje.

  1. Položte ukazováčky na tváře a usmějte se nebo se zašklebte.
  2. Při silném úsměvu tlačte prsty dolů na tváře. Odpor posiluje lícní svaly a obnovuje jejich tvar.
  3. Snažte se nezapojovat tváře a pracovat pouze s čelistními svaly.
  4. Tento postup proveďte 10× v jedné sérii a zlepšení uvidíte do 4 týdnů.

Obličejová jóga na kruhy pod očima

Pokud jste neměla v noci dostatek spánku, na vašem obličeji se to jasně propíše. Jak se zbavit nevzhledných pytlů pod očima a oteklých očí?

  1. Ukazováčky obou rukou položte na konce očí a prostředníčky vložte mezi obočí tak, abyste prsty vytvořili 2 písmena V.
  2. Poté se podívejte nahoru a pokuste se posunout spodní víčka výše.
  3. Pomalu uvolněte svaly a opakujte 6×.

Cviky na zpevnění obličeje jsou zcela přirozené, bezplatné, neinvazivní a vůbec ne těžké, proto některé z těchto cviků určitě vyzkoušejte.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *