Vyzkoušejte trendy šperky, které se letos nosí

Napsal

Každá žena ví, že zvolené šperky dokážou podtrhnout ale i pohřbít jakýkoliv outfit. Ne vždy je ale jednoduché ze široké nabídky vhodně vybrat. Řídit se můžete například aktuálními trendy. Díky nic se lépe zorientujete a určitě zvolíte ty pravé doplňky. Inspirujte se unikátními kousky, s které vám budou slušet k běžnému nošení, na party i společenskou událost.

Šperky

Šperky

Nebojte se barev

Výrazným prvkem přehlídek letošního roku se staly velmi barevné šperky. Rozhodně se nebojte barevných kombinací jednotlivých materiálů. Oblíbenými jsou bílé zlato, platina s diamanty a žluté zlato. Inspirovat vás může například nabídka briliantových šperků. Kombinace zlata nebo stříbra s barevnými kamínky zkrátka oživí každý outfit.

Zkombinujte mnoho minimalistických kousků

Možná jste si už u módních ikon všimli, že nosí více šperků, než bylo dříve obvyklé. Samozřejmě nemůžete kombinovat libovolné kousky. Držte se opravdu minimalistických a jednoduchých šperků, kterých můžete zvolit více. Velmi žensky vypadá více náušnic a případný elegantní piercing, který zaujme v případě vyčesaného účesu. I zde najdete modely kombinující materiály a barvy.

Trendem jsou i geometrické tvary

Mnoha kolekcím pro letošní rok dominují kuličky. Větší nebo menší ozdoby tohoto tvaru uvidíte na všech typech šperků. Dalším příkladem jsou kruhy. Jako náušnice se vlastně nikdy nepřestaly nosit. Pozvedněte je ale na vyšší úroveň a objevte briliantové náušnice, které klasickým kruhům dají větší šmrnc. V letošním roce ale tento prvek najdeme i u celých kolekcí třeba s náhrdelníkem a náramkem.

Pokud hodláte investovat do nového kousku, který oživí vaši šperkovnici, neuděláte chybu barevnými kousky a ni jednoduchým minimalismem. Bát se nemusíte ani barevné kombinace materiálů, která na první pohled zaujme a působí originálně. Denní doplňky volte jednodušší a u těch večerních se nebojte odvázet.

Zdroj obrázku:
puhhha / Shutterstock.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *