Hledáte spolehlivého a levného dodavatele zlata?

Jistě i vy jste v poslední době zaznamenali řady nabídek na různé formy investování. Skoro se zdá, že ten, kdo neinvestuje, nemá šanci být dobře zajištěn na stáří a v podstatě nechává své peníze zcela zbytečně ztrácet na hodnotě. A vysoká míra inflace dává těmto obavám za pravdu. Pokud ale nejste zkušeným investorem a nepohybujete se ve světě finančních produktů, je pro vás pravděpodobně velmi složité zorientovat se v široké nabídce investičních možností. Nesprávnou volbou přitom snadno můžete přijít o celoživotní úspory. Jak tedy investovat bezpečně?

Když investice, tak jedině do zlata

Odpověď nabízí zlato. Tento drahý kov je jednou z nejstarších a nejosvědčenějších investic vůbec. A i současná doba ukazuje, že tento investiční produkt rozhodně nepatří do „starého železa“. Cena zlata aktuálně láme rekordy a během posledních týdnů svým investorům zajistila velmi slušný výdělek. Podle analytiků to však zdaleka není konec a dá se očekávat další růst ceny zlata a stoupající zhodnocení. Investice do zlata je tedy ideální variantou jak pro konzervativní investory, tak také pro každého, kdo s investicemi začíná a nechce své finance vkládat do neosvědčených produktů.

Jak investovat do zlata?

Možností, jak své peníze vložit do zlata, je vícero. Jedinou konzervativní a pravděpodobně i nejbezpečnější investicí je však pouze jeho nákup v podobě fyzického zlata ve formě cihel nebo mincí. Vyvarujte se nákupu virtuálního zlata, nebo dokonce spoření do zlata. Sice jsou tyto investice lákavé a slibují mnohdy velmi vysoké výnosy, ale zkušenost ukazuje, že pouze skutečné fyzické zlato dokáže odolat i různým politickým a ekonomickým změnám, které jsou často zcela nepředvídatelné. Za své peníze požadujte vždy zlato do přímého držení a nevěřte investicím do zlatých dolů. Mohou být vytěžené a vám zůstanou jen oči pro pláč.

Nakupujte u osvědčených obchodníků

Nevěřte tomu, pokud vám někdo bude nabízet ryze české zlaté cihly nebo slitky. Realita je totiž taková, že žádná česká mincovna zlato ve formě zlatých cihel nebo slitků nevyrábí. A většina produkce, která se u nás prodává, ve skutečnosti pochází zejména ze švýcarských rafinérií. Sami také zjistíte, že ceny zlata u různých prodejců se mohou diametrálně lišit – a nezkušený nákupčí stěží pozná, zda jde o rozdíl v kvalitě, nebo se vás jen někdo snaží napálit. Proto je zcela zásadní nakupovat zlato pouze u osvědčených prodejců, kteří nabízí vysokou kvalitu a odpovídající ceny.

Nejlevnější zlato u nás

Nejlevnějšího prodejce zlata v ČR najdete na adrese zlatemince.cz. Prohlédnout si můžete online nabídku, ale stejně tak vás rádi přivítají osobě na prodejně v Praze v budově Obecního domu. Ve druhém patře vás čeká ráj zlata a možnost, jak skvěle a chytře zpeněžit své úspory. Za nízké ceny získáte zlato i v Brně, v ikonické cihlové budově Dornych, hned vedle nákupního centra Vaňkovka.

Proč je tento prodejce tak oblíbený? Důvody jsou hned tři – je to nejen nízká cena, ale také vysoká kvalita a dostatečné skladové zásoby. Proto tohoto tradičního prodejce zlata a stříbra vyhledávají zájemci o bezpečné uložení finančních prostředků do drahých kovů. Sami se na stránce investiční zlato přesvědčte, že ceny zlatých cihel a zlatých mincí jsou u tohoto prodejce skutečně nejnižší. Ceník v euro je na stránce investičné zlato, aby mohli snadno nakupovat i sousedé ze Slovenska.

Právě nízká cena a snadná dostupnost tomuto prodejci vynesla umístění na prvním místě loňského srovnání finančních produktů v kategorii prodejců drahých kovů. Neváhejte tedy a udělejte další krok k lépe zajištěné budoucnosti a využijte své finanční prostředky na maximum.

Zdroj náhledové fotografie: Unsplash.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *