Jak si nenápadně říct o květinu?

Ženy květiny milují a muži by to měli vědět. Málokterá žena krásné a voňavé kytičce odolá, obzvlášť, když je darovaná pěkně od srdíčka. Je přitom jedno, zda je žena mladá, středního věku, nebo už žena v letech, květinou nikdo vedle nešlápne.

Květina se hodí vždy

Ať už chcete ženě poděkovat, popřát k jubileu, omluvit se, vyjádřit obdiv, nebo ji jen tak potěšit, květina je pro to jako stvořená. Jedinou výjimkou je žena, která má alergii na pyl, té rozhodně klasickou květinu nedávejte. Dejte přednost jinému dárku, nebo alespoň květině v krabičce.

Ženy rády dostávají květiny pravidelně

Časy se mění, zatímco dřív muži ženám nosili květiny pravidelně, často i každý týden, dneska je to jinak. Pánové se často rozmýšlí, zda mají do květinářství vůbec vyrazit, ženy jsou pak často zklamané, že kytici nedostaly a snaží se pánům naznačit, že by jim udělala radost. Jak na to?

Zajděte si pro květiny sama

Když nejde hora k Mohamedovi, musí Mohamed k hoře. Když květiny nedostanete, tak si je holt pořiďte sama. Doma se nad nimi můžete rozplývat a partnerovi vyprávět, jaké krásné květiny v květinářství měli. Snad mu to dojde…

Vydejte se na procházku, která povede kolem květinářství

Vyrážíte spolu na romantické procházky? Pak si jednu naplánujte pěkně kolem květinářství, zastavte se u výlohy a ukažte, jaká květina se vám líbí. Důvod, proč vám partner nenosí květiny totiž možná spočívá v tom, že neví, jaké by vám udělaly radost. Takhle mu to ukážete a už se na to nemůže vymlouvat.

Věnujte mu kytici

Bude mít partner svátek nebo narozeniny, blíží se Valentýn nebo nějaké pro vás významné datum? Vydejte se sama do květinářství a partnerovi kupte kytici. Nejspíš mu bude vrtat hlavou, proč jako chlap dostává kytici, nebude to ale dlouho trvat a jistě mu dojde, že květiny měl koupit on vám, ne vy jemu.

Řekněte mu to

Tohle sice není ani trochu nenápadné řešení, někteří muži ale na nic jiného neslyší. Tak zapomeňte na stud a prostě si o tu květinu řekněte, a klidně přidejte i tip na to, jaká by vám udělala největší radost. Vůbec nemusí být řezaná, ale třeba hrnková.

Objednejte si květinu prostřednictvím rozvozu květin

Poslední tip, jak si říct o květinu, je nejspíš jen pro odvážné. Jen vy totiž víte, jak by na to partner zareagoval, na druhou stranu ho to může probudit. Najděte květinářství, které nabízí rozvoz květin a nějakou pěknou si nechte prostřednictvím kurýra doručit. Že takové květinářství neznáte? Podívejte se třeba sem.

Zdroj fotografií: pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *