Jaké jsou ženy po třicítce?

Napsal

Žena je stvoření pro drtivou většinu mužů těžko pochopitelné a v mnoha ohledech hodně složité. Ne nadarmo se proto říká, že muži ženám mnohdy nerozumí a mají problém se v nich vyznat. Jenže pozor – často nevědomě netápou pouze muži, i samotné ženy kolikrát narazí. Jedním z nejdůležitějších milníků v životě ženy jsou třicáté narozeniny, o kterých se říká, že jsou odrazovým můstkem do nejlepších a nejatraktivnějších let v životě každé ženy. Proč se tedy my samy někdy ptáme, jaké jsou ženy po třicítce?

shutterstock_178621232

Jaké jsou ženy po třicítce? Jaké mají sny a plány? Co je těší a z čeho naopak mají strach? Jaké obavy je sužují a co jim v životě dělá radost? Ať už jste si svých třicet svíček na dortu již sfoukla, nebo vás tento milník teprve čeká, pojďte si přečíst náš dnešní článek, který je tak trochu branou do života třicátnic.

Jaké jsou ženy po třicítce?

Říká se, že je každá žena jiná. Máme jiné záliby, jiné životní cíle, často se lišíme i v preferencích, které upřednostňujeme. Přesto je ale dokázané, že většinu žen okolo třicítky několik věcí spojuje. Jaké věci to jsou? To vám prozradí následující řádky!

  • Zklamání z neúspěchů

    Jakmile na dortu sfoukneme třicet svíček, najednou nám hlavou začnou vířit věci, které jsme chtěli stihnout, ale z nějakého důvodu jsme tak neučinili. Ať už je to manželství nebo třeba povýšení v práci – po třicítce máme pocit, že teď už to půjde jen z kopce a nadáváme samy sobě, že jsme svůj život nevzali dříve do svých rukou a nevydali se po cestičce, kterou jsme si nalajnovali.

  • Strach ze stárnutí

    Každá žena chce být krásná a vypadat dobře za jakékoli situace. Jakmile dovršíte věku třiceti let, je naprosto logické, že vám vaše tělo najednou začne dávat najevo, že už vám není dvacet. Kolem očí nebo na čele se začnou tvořit vrásky, oční víčka mohou trochu klesnout, prsa už nebudou tak pevná jako bývala a možná se objeví i nevzhledná celulitida. A právě změna vzhledu je jednou z nejčastějších obav žen po třicítce.

  • Nedostatek peněz

    Mnohým ženám ve věku okolo třiceti let chybí jistota finančního zázemí. Pokud máme partnera, na kterého se můžeme kdykoli spolehnout, pak nás existenční problémy děsí o něco méně. Horší je to v případě, kdy se životem procházíme sami a najednou začneme mít strach, že nemáme dostatek peněz. Stejné je to i v případě, kdy založíte rodinu, postavíte domeček nebo koupíte byt – sice máte rodinné zázemí a jistotu bydlení, ale nedostává se vám takové finanční rezervy, jakou jste na svém bankovním účtě vídávala před dětmi nebo bydlením.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *