Jak relaxovat ve welness centrech 2. díl

Napsal

MasJak relaxovat ve welness centrech 2. díláž, jak víme, je blahodárný prostředek pro relaxaci a navození pocitu spokojenosti a vnitřní harmonie. Během ní můžete v klidu relaxovat, uvolnit napětí, stres, uklidnit se, uvolnit emocionální bloky a v neposlední řadě také zlepšit kvalitu spánku. Masáž lze považovat za prostředek zdravotní prevence nemocí. Jaké masáže existují?

Lymfatické masáže a zábaly proti celulitidě

Pro podobné kúry jsou používány výhradně přírodní produkty a je ideální absolvovat zhruba 5 návštěv v rozmezí dvou měsíců. Pomáhá proti otokům, usazování toxických látek v organismu a rozproudění energie a krve převážně v dolních končetinách. Speciální zábaly na celulitidu jsou spojené s masáží dolních končetin. Zlepšují prokrvení, preventivně předcházejí celulitidě a výrazně zlepšují jejímu stavu.

Masáže horkými lávovými kameny

Tuto masáž si můžete představit jako sportovní rekondiční masáž, kdy masér přikládá teplé kameny, jež tělo krásně prohřívají. Udržují teplo, které předávají třeba oslabeným místům na těle. Teplo a speciální masážní techniky dokonale uvolní tělo a mysl, blokované body na meridiánech a rozproudí energii. Masáž s kameny výborně stimuluje krevní oběh a lymfatický systém, zbavuje stresu a napětí.

Aromaterapeutická masáž

Masáž je prováděna éterickými oleji. Oleje se velice dobře vstřebávají do pokožky, a tím působí na celkový stav organismu. Zlepšuje psychiku, uvolňuje, odstraňuje stres, bolesti hlavy a předchází problémům se zažíváním. Je vhodná pro unavené a pracovně vytížené lidi.

Čínská akupresurní masáž tlaková zaměřená na páteř

Tato masáž vychází z klasické masáže s využitím tlaků na určité akupresurní body. Je vhodná při bolestech zad, krční páteře, při problémech po operacích nebo úrazech. Vycházíme-li z tradiční čínské medicíny, pak akupresurní masáží regulujeme prvky jin a jang, jejich harmonii v těle, stimulujeme energii čchi v meridiánech, oživujeme krevní oběh, uvolňujeme stres, strnulost a jiné bloky způsobené špatnými návyky.

Shiatsu – japonská masáž

Shiatsu představuje komplexní metodu ošetření vycházející z tradičního lékařství Dálného východu. Soubor celostních japonských masážních technik, používá dotek palců, dlaní, loktů a nohou na celé tělo oblečené do lehkého pohodlného oděvu. Masáž doplňují uvolňující krouživé pohyby s příslušným kloubem pro obnovu toku životní energie. Shiatsu je terapie, která má za cíl uvolnění bloků v meridiánech, obnovení harmonie principu jin a jang, znovunastolení fyzické i psychické rovnováhy v ideálním případě dříve, něž dojde k onemocnění.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *