Jak být po rozlučce se svobodou na druhý den fit?

Napsal

Asi každý si dokáže představit, jaká jsou rána po rozlučce se svobodou, kde se ženy loučí se svým dosavadním způsobem života a pomocí alkoholu, rozhýřené zábavy s kamarádkami a humoru se připravují na začátek nové životní etapy. Jak říká jedno známé rčení: těžká jsou rána opilcova!

shutterstock_309289829

Sucho v ústech, třeštivá bolest hlavy, žaludek jako na vodě – to jsou jen některé příznaky kocoviny, se kterými se minimálně jedenkrát za život potýkal snad úplně každý. Jestliže se obáváte, jak to zvládnete po sví rozlučce se svobodou a už teď se děsíte představy, jak se vám jazyk lepí na patro, v hlavě máte cimbálovou skupinu a žaludek se vám převrací jako na kolotoči, pak si nenechte ujít náš dnešní článek!

Jam zvládnout ráno po rozlučce se svobodou?

Chystáte se rozloučit se svobodou a připravit se tak na nový život po boku vašeho vysněného prince na bílém koni? Pak si nedělejte starosti s tím, jak vám bude následující den. Proč si kazit jeden z nejdůležitější a rozhodně i nezapomenutelných večerů ve vašem životě strachem z toho, jak se budete cítit den poté. Užijte si tento den, protože pro mnohé z vás je tahle oslava první a zároveň i poslední. My pro vás máme několik tipů, jak zvládnout ráno po rozlučce se svobodou a cítit se tak, jako by se vlastně vůbec nic nestalo…

Pravidlo první: Neexperimentujte a nemíchejte!

Určitě i vám maminka ve vašich telecích letech kladla na srdce, že v žádném případě nemáte míchat jednotlivé druhy alkoholu, ale vy jste ji s nohou mezi dveřmi chystající se na svou první párty vůbec neposlouchali. Na večírku jste si do hrdla lili doslova páté před deváté, což se vám následující ráno po probuzení nepěkně vymstilo. Proto si i vy dovolíme zmínit tohle pravidlo jako první. Držte se po celý večer pokud možno pouze jednoho druhu alkoholu a jednotlivé panáky či skleničky prokládejte čistou vodou!

Pravidlo druhé: Najezte se a nešetřete tučným!

Další velice známá historka spočívá v tom, že se máte pořádně najíst, než do svého žaludku pustíte byť jedinou kapičku alkoholu. Pokud tedy víte, že váš večer bude náročný, připravte se na něho už dopředu a pořádně se najezte. Pokud vám něco můžeme doporučit, pak se vůbec nežinýrujte a s klidným srdcem si pochutnejte na něčem hodně mastném. Právě mastnota se postará o to, že se alkohol bude velmi špatně vstřebávat do těla a vy tak zůstanete při smyslech o to déle.

Pravidlo třetí: Čím si se zkazil, tím se naprav!

A máme tu ráno po rozlučce se svobodou a vám je pořádně špatně. Jen při vzpomínce na alkohol se vám obsah vašeho žaludku začne připomínat. Je vám ouvej? Pak si nalijte panáka toho, čím jste se včera dostali do nálady a díky čemuž je vám právě teď tak strašně zle! Ne nadarmo se totiž radí “čím jsi se zkazil, tím se zase naprav” proto překonejte nechuť a šup – vejdi a neubliž!

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *