Toužíte po romantickém seznámení? Vyrazte do Paříže!

Napsal

Jistě se mezi vámi nachází i pár romantických čtenářek, které si ve svých představách přehrávají scény z filmů, kdy se do sebe dva hlavní hrdinové zamilují například v Paříži pod Eiffelovou věží. Budete si říkat, že se jedná o nereálné sny, avšak stát se může cokoliv. Jestliže do této francouzské metropole vyrazíte, můžete zde potkat partnera svého života.

Paříž

Paříž

Jak se nejlépe seznámit?

Suverénně nejlepším způsobem seznámení je online seznamka. Pokud se ovšem nemůžete rozhodnout, na které z nich se zaregistrujete, použijte srovnávací portál. TopSeznamky.cz srovnávají nejrozšířenější webové stránky v této oblasti a hodnotí je na základě uživatelských referencí. Ihned tak poznáte, která seznamka je vhodná právě pro vás. Velkým plusem je hodnocení přímých účastníků seznamování, protože pouze ti vám mohou předat praxí získané poznatky.

Jak platit v zahraničí?

Pokud se rozhodnete vydat do zahraničí na výlet se svým novým partnerem, měli byste si rozhodně zjistit něco o destinaci, do které se vydáváte. Nejjednodušším způsobem, jak v zahraničí platit, je použití kreditní karty Revolut. Pokud si navíc stáhnete aplikaci do svého chytrého telefonu, můžete si okamžitě převádět finance z jedné měny na druhou za daleko výhodnější kurzy než například v bance. Vedení účtu i jeho používání je zcela zdarma, což je pochopitelně velmi pozitivní.

Kde sehnat levné letenky?

Nyní přichází na řadu otázka, jak se do Paříže dostat. Pokud máte hluboko do kapsy, budete jistě hledat levnou letenku do Paříže. Naštěstí existují nízkonákladové letecké společnosti, které prodávají některé lístky doslova za hubičku. Jestliže chytíte správný okamžik, získáte svou letenku o poznání levněji, něž pokud byste ji kupovali standartní cestou. Využít můžete i last-minute nabídky.

Jestliže toužíte po romantickém seznámení, měli byste se rozhodně vydat do Paříže. Budete-li mít štěstí, jistě svého životního partnera potkáte.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *