Léčivé extrakty z konopí neobsahují THC. Není proto potřeba se obávat vedlejších účinků

Napsal

Dlouhodobé zdravotní potíže, ať už jsou různého charakteru, často vedou lidi k úvahám nad tím, jak by si mohli pomoci. Moderní medicína si v některých případech neví tak docela rady, a tehdy se řada lidí obrací k léčbě přírodní. Ta může mít minimálně v některých případech aspoň schopnost tlumit negativní projevy nemoci. V řadě případů bývá přírodní léčba ordinována také samotnými lékaři jako léčba doplňková. V tomto ohledu se velmi dobře uplatní širokospektrální medikamenty, které mohou zabrat na celou řadu zdravotních problémů.

Konopní olej

Konopní olej

Konopí pro lékařské účely je legální a bez obsahu THC

Jedním z takových zázraků přírody je jednoznačně konopí, které má z medicínského hlediska celou řadu aplikací. Velice důležitý je zde Cannabidiol známý pod zkratkou CBD, kdy hovoříme o molekule pocházející právě z konopí. Léčivé produkty z konopí se získávají z rostlin, které mají velmi nízký obsah THC, nemusíte se tedy obávat psychotropních účinků. Používání takových medicínských produktů je tak naprosto bezpečné. V konečném důsledku tak dostanete:

  • Výrobek zpracovaný z legálně pěstovaného konopí
  • Doplněk stravy bez psychotropních účinků

Organické konopí jako etalon kvality

Výrobky z konopí produkuje po celém světě celá řada společností. Velmi známá je Folium Biosciencies v americkém Coloradu, která vyrábí prostřednictvím nejmodernějších technologií produkty z organického konopí. To zaručuje jejich vysokou kvalitu, což se ve výsledku přenáší do kvality daného doplňku stravy, kterým může být třeba konopný olej CBD. Takový olej může za určitých okolností nabídnout účinky, které budou mít pozitivní vliv na váš zdravotní stav. Může podporovat fyziologii kardiovaskulární soustavy a být celkovou vzpruhou pro váš imunitní systém. Než se však rozhodnete konzumovat libovolné doplňky stravy, vždy se doporučuje konzultace s vaším lékařem.

Zdroj obrázku:
wasanajai / Shutterstock.com

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *