Bělení zubů se stává neodmyslitelnou součástí péče o chrup

Napsal

O problematiku bělení zubů se zajímá stále více lidí. Zatímco ve Spojených státech je to poměrně známý způsob péče o zuby, k nám si nachází cestu pomaleji. Přitom mít pěkný úsměv, po tom touží každý z nás. Usmíváme se totiž denně, naše zuby tak ukazujeme prakticky každému, koho potkáme. Také proto ostatně stojí za to věnovat jim pozornost.

Bílé zuby

Bílé zuby

Efektivní bělení z USA

Pro Čechy se stalo již naprostou samozřejmostí navštěvovat kromě zubaře třeba také dentální hygienu. I když se nás stále více zajímá také o bělení zubů, pořád máme v tomto ohledu za zbytkem vyspělého světa určitý odstup. Změnit to můžete velice jednoduše, pokud si pořídíte kvalitní bělící pásky. Na trhu jich však existuje velké množství, proto je potřeba vyhledávat ty, které opravdu fungují a co nejméně ovlivní vaše citlivé zuby. Právě proto je vhodný výrobek, který pochází z USA, kde mají s bělením zubů velké zkušenosti. Také proto jsou na tamním trhu ty nejefektivnější výrobky. Jejich zásadní výhodou přitom je:

  • Aplikace na pouhých 30 minut
  • Doba kůry 20 dní

Tyto pásky skutečně stačí aplikovat na pouhou půlhodinu denně, což významně snižuje pravděpodobnost, že vaše zuby zareagují na jejich aplikaci nepřiměřenou citlivostí. Průměrná délka kůry je také okolo 20 dní. Její reálná délka samozřejmě hodně závisí na tom, jak moc jsou vaše zuby zažloutlé. To je u kuřáků a při častém pití kávy větší. Pokud se však jedná pouze o lehké zažloutnutí, může postačit i kratší doba.

Nakupujte u ověřených prodejců

Pokud nakoupíte tyto pásky z dovozu na e-shopech, které garantuje originalitu, budete mít jistotu nejlepších výsledků a zdravotní nezávadnosti. Na výše odkazovaném e-shopu také dostanete zdarma poštovné při objednávce nad 1200 Kč. Určitě se vám bude hodit také bezplatná brožurka, která vám poskytne cenné rady, jak dosáhnout co nejlepšího výsledku při bělení.

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *