Zvětšení rtů pomocí kyseliny hyaluronové. Aplikace se nemusíte bát

Napsal

Plné a souměrné rty jsou symbolem krásy již několik let. Proto není divu, že si takové rty snaží líčit každá žena, která se chce sobě i svému okolí líbit. Chcete také nádherné a přirozené rty? Zkuste pomocníka jménem kyselina hyaluronová.

Období botoxu je téměř pryč, jelikož jeho nástupcem se stala právě kyselina hyaluronová. Jedná se o složku, kterou má každý z nás v těle přirozeně, jen se zkrátka každému drží v jiné části těla, jak genetika dovolí. Některé ženy mají to štěstí, že jim přirozeně pomáhá ke krásnému vzhledu a plným rtům. Pokud k nim nepatříte, nevěšte hlavu. Můžete si ji nechat doplnit přesně do těch míst rtů, kde vám chybí.

Proč si ženy nechávají aplikovat kyselinu hyaluronovou?

Důvodů pro zvětšení rtů touto technikou může být několik. Většinou se ale k aplikaci kyseliny hyaluronové do rtů ženy rozhodnou kvůli nesouměrnému tvaru rtů. Druhým důvodem, který je častým především v evropských zemích a trápí většinou ženy ve střední Evropě, je úzký horní ret. Ten bývá častým důvodem ženských komplexů a také příčinou, proč se ženy ke zvětšení rtů odhodlají.

Díky aplikaci kyseliny hyaluronové se zvětší přesně ta část, která vám dodá na celkové plnosti rtů. V tom nejlepším případě vám kyselina vytvoří na horním rtu také takzvané srdíčko, které je sexsymbolem pro každou ženu. Muži plné a bohaté rty milují, celé tváři dodávají na nádherném a ženském vzhledu.

Je procedura nákladná?

Možná se ptáte, kolik taková procedura stojí. Velmi záleží na tom, jakou formu kyseliny hyaluronové váš kosmetický nebo estetický salon používá. Velmi také záleží na množství, které vám nakonec bude aplikované do rtů. Ceny se kalkulují podle mililitrů, cena za jeden mililitr se pohybuje od 2 do 8 tisíc korun a většině žen právě jeden mililitr při první aplikaci stačí.

Jak vybrat správný salon?

Nejčastější otázkou, kterou řeší mnoha žen při rozhodnutí, že do aplikace kyseliny hyaluronové půjdou, je volba salonu. V dnešní době existuje v každém větším městě mnoho estetických a kosmetických salonů, kde tuto službu nabízejí. Dejte si ale pozor na správnou volbu. Rozhodujte se určitě podle recenzí a fotografií před a po, které najdete na stránkách nebo sociálních sítích salonu. Každá profesionálka, která se zvětšením rtů zabývá, má svůj osobitý styl, který se zrovna vám nemusí úplně zamlouvat.

Nejlepší možností je dát na známou nebo kamarádku, která již tuto proceduru podstoupila a může vám konkrétní salon doporučit. Tak budete mít jistotu, že se svěříte do správných rukou.

Je aplikace bolestivá?

Samotné aplikace se rozhodně nemusíte bát. Bez umrtvovacích prostředků by vpichování kyseliny hyaluronové do rtů zřejmě bolelo, to se ale v žádném salonu neděje. Většina estetických salonů používá krémy, gely nebo jiné prostředky, které znecitliví oblast rtů již po pár minutách, a tak samotná aplikace vůbec nebolí.

Jak dlouho se zvětšené rty hojí?

Po aplikaci vás určitě poučí o hojení a ošetřování rtů, všechny pokyny určitě dodržujte. Doporučuje se několik hodin nebo lépe několik dnů nekouřit a moc nezatěžovat rty velkým špulením. Ani používání dekorativní kosmetiky a rtěnek se nedoporučuje.

Hojení probíhá přibližně pět dní, mohou se objevit malé modřinky nebo stroupky, které patří k hojící fázi. Rty jsou také o něco více opuchlé, otok však brzy splaskne a vaše rty budou přirozeně plné a krásné.

Vydrží kyselina hyaluronová v rtech dlouho?

Ty nejkvalitnější druhy kyseliny hyaluronové, v případě správné aplikace, mohou vydržet až jeden rok. Je to přirozená složka, která se samozřejmě v těle rozpouští a ztrácí. Po několika měsících, kdy cítíte, že už rty nejsou tak plné jako bývaly, můžete znovu aplikovat další dávku.

Zdroj foto: www.freepik.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *