Změna na každý den – a váš život bude šťastnější!

Napsal

Změna je život. Určitě i vy tuhle větičku znáte a věřte, že se neříká jen tak pro nic za nic. Není každý den posvícení a jistě i vy o tom víte své. Někdy se člověku zkrátka nedaří, má den blbec, všechno mu přijde hloupé a nudné – a někdy si za takové dny můžete vy sami! Přesně tak, čtete správně. Stejně jako si den můžete zkazit si jej můžete i zpříjemnit a mnohdy je to snazší, než si vůbec dokážete představit. Náš dnešní článek vám ukáže, jak na to. Přinášíme vám změnu na každý jeden den v týdnu, kterých budete-li se držet, váš život rázem promění ve šťastnější, veselejší a radostnější. Nestojí za to naše změny zkusit?

shutterstock_247625794

Změna na pondělí: Dost bylo bílé!

Ať si to přiznáte nebo ne, barvy vás v mnohém ovlivňují. Naše první změna se proto týká bílé barvy – pokud máte v šatní skříni bílé kousky oblečení, dnešní den na ně zapomeňte. Pondělí totiž patří jasným odstínům!

Změna na úterý: Projděte se!

Nechte internet internetem a jděte ven. Čerstvý vzduch vám udělá dobře, na procházce si pročistíte mysl a navíc uděláte něco málo pro své zdraví. Přizvete-li si na procházku i partnera, pak vám hned bude veseleji – přeci jen ve dvou se to lépe táhne!

Změna na středu: Udělejte něco bláznivého!

Svět patří bláznům! Středeční změna proto žádá jediné: odhoďte na chvíli vážnou tvář a udělejte něco, co obvykle neděláte. Něco ulítlého, něco šíleného, něco bláznivého! Stačí jedna maličkost a bude vám lépe.

Změna na čtvrtek: Staňte se na chvíli dítětem!

Děti vás mohou mnohému naučit. Není žádným překvapením, že děti jsou šťastné mnohem častěji, nežli dospělí, tak se jimi inspirujte a ve čtvrtek se alespoň na chvíli staňte malým dítětem. Rázem se na svět budete dívat z úplně jiného úhlu pohledu.

Změna na pátek: Ranní čas jen pro vás!

Jsou-li vaše rána hektická, zvolněte. Je pátek, začíná víkend a vy se ráno zkuste na 5 minutek zastavit a udělejte si čas jen sami pro sebe. Zapomeňte na shon a povinnosti – klidně si vstaňte o 10 minut dříve.

Změna na sobotu: Na každém dni je něco krásného!

Každý den je v něčem krásný. I když ráno zaspíte, ujede vám autobus, v práci si na vás smlsne nadřízený, vaše dítko bude nemocné, připálíte večeři – i tak se snažte na každém dni najít něco pozitivního.

Změna na neděli: I na jídle záleží!

Udělejte si radost chutným jídlem. Pokud celý týden držíte dietu, v neděli na ní zapomeňte a dopřejte si plný talíř toho, co máte nejraději.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *