Zaujměte svými doplňky

Napsal

Připadá vám, že je váš módní život jakýsi stereotyp? Je na čase to změnit. Není třeba nijak zvlášť měnit šatník. Jen se zaměřte na šik doplňky, které nikdo nepřehlédne. Budete jiná, zajímavější a upoutáte pozornost. Vše záleží na vašem výběru, vkusu a fantazii.

Nenápadně nápadné  šperky

Mějte na paměti, že současná móda není diktátorská, ba naopak. Můžete nosit pravé šperky, bižuterie, korále, drátky, kůži či kamínky. Nyní máte povolené všechno. Nezáleží ani na tvaru, velikosti nebo barvě, ale větší pozornost bychom měly dbát na detaily :

Pokud jste drobná :

Měly byste upřednostnit malé podélné naušnice ( záleží však i na účesu a typu obličeje), delší náhrdelníky ( nikoli po pas), tenké i silnější náramky.

Pokud jste vyšší:

Máte tu výhodu, že si můžete vybírat z většího množství všelijakých šperků a doplňků. Neměly byste však zapomenout na masivnější doplňky jako jsou velké kulaté naušnice, náhrdelníky, náramky.

Silnější ženy by se měly vyvarovat tenoučkým doplňkům.

Nezáleží však jen na vás, ale i na příležitosti. Každá žena by měla vědět, jak vhodně doplnit své oblečení.

Pokud se chystáte do práce

Vhodnými doplňky jsou ty, které jsou jednoho druhu. Pokud jste ráno zvolili bižuterie, nemíchejte je se šperky nebo s dřevěnými doplňky.
Náramky různého druhu a barev ve větším množství, také nejsou vhodné. Nejenže vám budou při práci překážet, ale jejich štrngotavý zvuk může rušit kolegy.
Šperky vybírejte opatrně.To co platí o bižuterii, platí o špercích dvojnásob: nepřehánějte to.

Pokud se chystáte do společnosti

Během dne se vám již možná přihodilo, že vás pozvali na nějaké posezení, párty a vy jste neměli možnost převléknout se. V takovém případě je dobré nosit vždy v kabelce pár kousků, které váš vzhled oživí. Nemusíte změnit špek, stačí si dát výraznější náušnice a náramek, popřípadě zaměnit náhrdelník za brož.Pokud máte více času na přípravu do společnosti, doplňky si pečlivě vyberte. I v tomto případě platí. Méně je vždy více.

Oslava narozenin, rozloučení se svobodou, případně jiné šílené akce snesou mnohem více doplňků než běžný pracovní den. Zde se můžete spokojeně vyřádit a na krk si dát třeba i namalované těstoviny od vaší dcerky, jako náhrdelník.

Držet se striktně podobných rad by znamenalo opět uniformitu. Pokud jste ale nerozhodný typ, v mnohém vám podobné doporučení pomohou a inspirují vás.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *