Vyzrajte na hubnutí ve čtyřech fíglech!

Napsal

Hubnutí je zvláště u něžného pohlaví ošemetným tématem. Jen málokterá z vás je skutečně spokojená se svou postavou – jednu trápí povolenější bříško po porodu, jinou naopak silnější stehna, další zase větší zadeček, který nelze tak snadno schovat. Určitě i vy na svém těle najdete alespoň jednu problematickou partii, která vám často nedá spát. Pokud se snažíte shodit pár přebytečných kil, poradíme vám, jak jít štěstí trochu naproti. Možná vás překvapí, že vám ke zdárnějšímu hubnutí mohou napomoci i zdánlivé maličkosti – jako jsou například ty, které vám přinášíme v dnešním článku. Usnadněte si hubnutí pomocí těchto fíglů – je to sranda!

shutterstock_260024654

Fígl č. 1: Krájejte, krájejte, krájejte!

Na první pohled je to trochu šílené, ovšem jak je známo, i bláznivé věci mohou přinést kýžené výsledky – tak proč to nezkusit? Od dnešního dne si všechno, co si naložíte na talíř, pečlivě rozkrájejte na menší kousíčky – ať už to bude chleba ke snídani, kuře k obědu, okurka ke svačině či brambory k večeři. Zajímá vás, jaký význam to má pro vaše hubnutí? Pokud si jídlo rozporcujete na menší kousky, ošálíte tak svůj mozek – ten si bude myslet, že toho máte k jídlu dostatek a mnohem rychleji tak vyšle signál o tom, že již máte dost.

Fígl č. 2: Hubnutí a sladké? Ano, dezert na snídani!

Mnoho žen snažících se zhubnout zastává názor, že hubnutí a sladké jednoduše nejde k sobě, ale není tomu tak. Pokud vás často honí mlsná po něčem sladkém, ale přesto nechcete své tělo podvádět a sabotovat tak vaše snahy na hubnutí, vyzrajte na to jinak a dejte si nějakou sladkost ráno ke snídani. Je známo, že po ránu vaše tělo spaluje jako o život, proto mu drobnou sladkostí nikterak neublížíte.

Fígl č. 3: Teplá nebo studená?

Také znáte onu všude kolující radu, že byste měli před jídlem vypít sklenici studené vody? Pak pozor, protože i tahle léty prověřená rada potřebuje mírný upgrade! Sklenici vody sice ano, ale rozhodně ne studené, nýbrž teplé. Ta totiž navodí pocit sytosti, díky čemuž toho sníte o to méně. Studená voda tohle bohužel neumí, po té vám maximálně tak bude bublat v žaludku.

Fígl č. 4: Cvičit po ránu – zvládnete to?

Máte tam nabitý program, že vám i přes veškerou snahu najít si byť minimální chvilku na cvičení, zkrátka ani ta malá chvilka nezbývá? Pak se nesnažte lámat tento problém přes koleno a začněte cvičit ráno. Buďme k sobě upřímní – o 20-30 minut dříve zvládne vstát úplně každý, proč tedy ne vy?

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *