Vyrazte do ulic v pareu

Napsal

Vyrazte do ulic v pareuZ látky nebo šátku snadno vytvoříte variabilní a jedinečný prvek oblečení. Parea jsou stále oblíbenějším doplňkem pro letní sezónu, protože působí elegantně a svěže. Z parea je možné vykouzlit sukni, top ale i šaty. Buďte nápaditá a okouzlujte své okolí v tom, co právě teď letí.

Na dovolené na pláž, ve městě na párty

Pareo je ideálním oblečením na dovolenou, protože v zavazadle zabere minimum místa a jednoduše z něj zhotovíte jiný model pro každý den a příležitost. Dokonale se hodí na pláž, oceníte ho i na procházkách v horkém městě nebo na večerní party. Můžete z něj vytvořit perfektní top, jednoduché šaty nebo sukni. Pareo lze prostě nosit mnoha způsoby, záleží na okolnostech, šikovnosti a odvaze. Nebojte se experimentovat a buďte kreativní.
Pareo je velmi oblíbeným mnohostranně využitelným doplňkem. Navíc není jen určené jen velmi mladým a štíhlým dívkám. Naopak, rafinovaně dokáže zakrýt různé nedokonalosti jako třeba větší zadeček nebo bříško.

Zavinovací asijské pareo

Pareo nosí jako zavinovací sukně či šaty ženy na mnoha místech například v Jihovýchodní Asii. Slouží jak ke každodennímu nošení, tak i k slavnostním příležitostem. Nosí jej tam ženy i muži a liší se jen s malými rozdíly ve vzorech a v uvázání. Třeba na Jávě muži většinou používají pareo sešité do tubusu.

Materiály a vzory

Vybírat můžete z celé škály materiálů, barev a vzorů. Lze je zakoupit hotová nebo si můžete pořídit zcela originální z luxusních látek se vzory tištěných do panelů. Parea by měla být ze splývavého tenkého průsvitného či neprůhledného materiálu, ideálně z hedvábného saténu, žoržetu, krepdešínu nebo šifonu. Zvolit můžete i polyesterové žořžety. Pareo může být jednobarevné, s nápadnými potisky, s decentními logy, lze jej zdobit zvířecími motivy či abstraktními vzory. Nadcházející letní sezóně budou dominovat květinové vzory. Pareo bývá také zdobeno různými druhy batiky, tisku nebo malby.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *