Vyplatí se nakupovat ve výprodeji?

Napsal

Vyplatí se nakupovat ve výprodeji?Už víc jak měsíce nás z každé strany bombardují prodejci, kteří se snaží zbavit neprodaných kousků z poslední kolekce a lákají nás tím na výhodné a zlevněné ceny. Všude se můžeme sektat se zlevněním od 20 až do 70 procent. Výloha i tyto ceny nás sice mohou lákat, ale skutečně se vyplatí vstoupit do obchodu a nechat si vybrakovat peněženku?

Skutečně potřebujeme věci z výprodejů? Pokud budeme nakupovat, aniž bychom u toho přemýšleli, může se stát, že můžeme minout více, jak při běžném nákupu. Poté následuje nacpání skříní zbytečnostmi, které později ani nevyužijeme. Nechceme přece litovat utracených peněz, že? Pokud vás přeci jen nějaké kousky zaujaly natolik, držte se našich rad, co se skutečně vyplatí a které věci si ve výprodejích kupujete nejčastěji.

Džíny

S džínami je to ve výprodeji skutečně trochu těžší, než s ostatními kousky. Nenechte se proto zmást módními výstřelky. Pokud vážě tolik toužíte po rourách, nebo džínsách do zvonu, nezlákejte se. Džíny se přeci nekupují na jednu sezónu. Jdou nadčasové a pořád trendy, ale jen v klasickém barevném dostínu. Velkým hitem zůstávají džíny mrkvového střihu tzv“ mrkváče“, ale hledat byste měly i skinny jeans, což jsou džíny, které však nelichotí každému typu postavy. Raději proto vsaďte na rovný nebo lehce rozřířený stříh, protože u těchto džínů se nedá skoro nic zkazit.

Svetříky

Opravdu oblíbená a roztomilá záležitost, že? Představa, že se ochladí a vy budete mít co na sebe a ještě vás to bude hřát se líbí skoro každé ženě. Je totiž příjemný jak nadotek, tak i na pohled. Je sice pravda, že ve výprodeji vás bude kašmírová svetřík stát pořád trochu více, ale investovat doněj se skutečně vyplatí. Materiál vás určitě nezklame, dejte jen pozor na kousavé látky, které vás při nošení mohou nepříjemně svědit a dobrá pociz ze svetříku rázem opadne. Nejvíce doporučujeme kašmírové svetříky, v těch se skutečně budete cítit jako v bavlnce. Po vyprání navíc nehrozí žmolkování a ztráta tvaru ani barvy.

Kozačky

Černé kozačky s jehličkovýmn podpatkem z módy nevyjdou.Vaše nohy budou stokrát přitažlivější, pokud k nim skvělě sladíte například džíny, nebo sukni. Nic se však nemá přehánět. Pro milovnice světlejších barev se ale také něco najde. Například běžové kozačky jsou stejně in, jako ty černé.

Vesty

Ano i vesty se nosí. V letním počasí je sice moc nevyužijete, ale při náhodném ochlazení vám skutečně přijdou vhod. Zvláště díky tomu, že se hodí skoro ke každému tričku nebo svetru. Plus je navíc v tom, že ceny vest jsou ve výprodejích bezkonkurenční. Pozor ale dávejte na křiklavé barvy a velké vzory, ty nemusí vypadat dvakrát dobře.

Šperky a doplňky

Těch je kolem nás věřte, nebo ne všude plno. Bižuterie jsou navíc ve výpodeji velmi levné. Důležité ale je, aby jste nespěchali, k čemu totiž bude, když si nakoupíte fialové korále a nakonec zjistíte, že se k žádnému kousku vašeho oblečení nehodí? Veselé barvy, zajímavé tvary, nápaditost-to všechno výborně obohatí vás denní outfit. Působit originálně, zajímavě a chic je přeci snem každé ženy!

Kostýmky

Pracujete ve firmě? Potřebujete vypadat profesionálně a důležitě? V tom případě je kostým vaší nevyhnutelnou součástí šatníku. Pokud však nepatříte mezi typy, co by si na kostými potrpěly, potřebujete ho dokonce dvojnásob. Základem správného výběru je určitě barva a stříh. Nebude velkým překvapením, když zmíním černou barvu a výstřih do V. U nesmrtelné černé však zůstat nemusíte, bude se hodit například tmavě modrá, celkově tmavší barvy vedou, experimentovat se ale nebojte. Ani veselejšími barvami nic nezkazíte.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *