Jak vypadat mladší? Máme pro vás 6 tipů!

Napsal

Jak vypadat mladší? To je otázka – možná i zbožné přání – mnoha žen, které si jednoho dne uvědomí, že si na nich zub času začíná vybíjet svou daň a jejich vzhled už není takový, jako býval před několika lety. Ačkoli často slýcháváme tvrzení, že věk je jen číslo a člověk je tak starý, na kolik se cítí, zvláště ženy vnímají změnu vzhledu s velkou nelibostí.

shutterstock_118614265

Věřte nebo ne, ale pokud toužíte po mladistvém vzhledu, nemusíte se hned svěřovat do rukou odborníků na krásu. I drobné triky vám mohou pomoci s otázkou, jak vypadat mladší a alespoň na pohled tak své okolí oklamat. Chcete znát tajemství? Pak si přečtěte náš dnešní článek!

Jak vypadat mladší, aneb vsaďte na drobné triky!

Chcete vypadat mladší, i když vaše občanka bude tvrdit úplně něco jiného? Pak jste tady správně! Našli jsme pro vás několik tipů a triků, s jejichž pomocí se vám to může podařit. Nečekejte nic složitého a nebojte se, že vás budeme tlačit do plastické operace. Teď už na nic nečekejme a pojďme na to!

Tip první: líčení očí

S postupem času se na vaší tváři začnou tvořit vrásky, po kterých netouží žádná žena. Jestliže je chcete zamaskovat, nemusíte na sebe plácat tunu make-upu. Daleko lepší bude, když pozornost vašeho okolí odpoutáte jinam – a to na vaše oči. Doporučujeme zamaskovat kruhy pod očima a sáhnout po klasické černé řasence, která vaše oči opticky zvětší a rozzáří barvu vaší duhovky.

Tip druhý: péče o vlasy

Možná se budete divit, ale k mladistvějšímu vzhledu vám mohou pomoci i vaše vlasy. Máte-li roztřepené konečky, pak navštivte kadeřníka. Dále radíme pořídit si regenerační přípravky, kterými budete o svou hřívu pečovat.

Tip třetí: střídmé barvy

Další tipem, jak vypadat mladší, je rada volit střídmější barvy vašich vlasů. Pokud již máte nějaká léta za sebou, nemůžete si dovolit vycházet na ulici v křiklavých odstínech, ve kterých byste působila ztřeštěně. Místo toho vsaďte na jednoduchost a nenucenou eleganci. Ideální barvou je vaše přírodní, kterou můžete ozvláštnit lehkým melírem.

Tip čtvrtý: mladé ruce

Věděli jste, že ruce prozrazují věk? Proto nedopusťte, aby na vás vaše ruce práskly, jaké číslo ukrývá váš občanský průkaz! Proto radíme jediné: mazat, mazat a mazat! Tím ruce vyživíte a zbavíte je vrásek.

Tip pátý: přitažlivý výstřih

I když jste možná ženou v nejlepších letech, stále si můžete dovolit nosit výstřih! Ovšem jen v případě, kdy o něco budete správně pečovat! Pozornost věnujte kůži v této oblasti, která se najednou stává povolenější a vrásčitější, což je způsobeno tím, že je nejtenčí na celém těle. Pomoci vám mohou zpevňující krémy.

Tip šestý: krásný úsměv

Nic není tak přitažlivějšího, jako nádherný úsměv vycházející až od srdíčka. Jenže usmívat se a cenit u toho tesáčky si může dovolit pouze ten, kdo o svůj chrup správně pečuje a věnuje mu pozornost. Žluté zuby nikoho neohromí, proto věnujte pozornost jejich vybělení a pravidelnému čištění.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *