Umíte hubnout s počítačem?

Napsal

Umíte hubnout s počítačemKila navíc trápí ve 21. století asi většinu žen i dívek. Důvodem jsou sedavá zaměstnání, stres, nezdravý životní styl, málo pohybu, atd. Pokud byste si i po skončení letních prázdnin chtěla zmírnit projevy celulitidy a zpevnit vaši postavu, máme pro vás vskutku zajímavý tip. Zkuste vyzkoušet speciální terapii, která se provádí ve společnosti počítače. Ten řídí pouze vaše svalové stimulátory, čím v podstatě dokáže vyřešit vaše problémy týkající se neúspěšného boje s tuky.

V čem je Bailine tak zázračný

Tento hubnoucí postup dokáže napravit celulitidu i místa, která jsou náchylnější na usazování přebytečných tuků. Úspěšný je rovněž v posilování svalů všech partií. Bailine byl vytvořen pro ženy, které chtějí pracovat samy na sobě bez ohledu na to, kolik jim je právě let a jaké jsou jejich tělesné dispozice.

Počátek Bailine

Bailine je název norské metody, u jejíhož zrodu před téměř 25 lety stál norský vědec Kurt Baien. Dal si za cíl, vytvořit způsob, jakým by zlepšil tělesnou kondici a sebevědomí lidí s nadváhou. Využil proto základní ideje a principy, které jsou v souladu znalostmi obecného lékařství a praktické psychologie.
Bailine používá pouze vypracované programy, jež se vyznačují i individuálně hodnoceným cvičením. Bailine pracuje se speciálně vyvinutými svalovými stimulátory, které jsou řízeny nejmodernější počítačovou technikou a právem se tak dnes řadí k nejnovějším a hubnoucím metodám na světě. Protože prošla řadou testů, zkoumání a zkoušek, odborníci ji mohou doporučit všem zájemcům jako jednu z nejúčinnějších metod, které skutečně vedou ke ztrátě nadbytečných kil.

Bailine je zaměřena na:

Redukci nadváhy a celulitidy, stará se o zpevnění ochablého svalstva a kůže, odbourává tukové zásoby a navíc dbá i na správnou životosprávu a výživu.

Ještě než se vrhnete do prvního cvičení, musíte se s odborníky na Bailine pečlivě nejdříve domluvit, kde byste rádi zhubli, kterou část těla si chcete zpevnit atd. Při „pohovoru“ se za odměnu dozvíte, jakých výsledků byste měli být při pravidelném cvičení schopni dosáhnout. To zní lákavě, nemyslíte?

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *