Ukažte, že umíte být stále in

Napsal

Ukažte, že umíte být stále inBez ozdobných doplňků to letos nejde. Pořiďte si náušnice, a nejlépe ty největší, které v obchodech uvidíte. Nic nezkazíte ani nápadnými brožemi, pokrývkami hlavy a ozdobami vetkanými do vlasů. Nezapomene ani na náhrdelníky a náramky.

Okázalé šperky

Dlouhé, visící a vykládané kameny: takové náušnice letos přebírají módní žezlo. To však je, jak známo vrtkavé, a tak si je nemusíte pořizovat rovnou ve zlatě, postačí vkusná bižuterie.

Bez klobouku bos? Kdepak!

Před slunečními paprsky vás spolehlivě ochrání a mladistvý výraz vám dodá veselý plátěný nebo lněný klobouček s úzkou krempou. Pokud si koupíte růžový, tyrkysový či puntíkatý, rozhodně se nespletete.

Slet motýlků ve vašem účesu

Pestrobarevní motýlci se mohou slétnout také do vašich kadeří, zakoupíte-li si kupříkladu ozdobná vlasová perka. Půvabným oživením odpoledních i večerních šatů může být pár motýlů. Pořiďte si náušnice například s umělým kamenem. Skvěle doplní ozdůbky na šatech. Pokud vlastníte starší blůzičku a nevíte, čím ji patřičně oživit, pak dávejte pozor. Připněte na ni korálkovou brož ve tvaru motýlka a nápad je na světě.

Ozdobte svůj účes veselou čelenkou

Černobílý puntík se letos nosí všude. Neměl by proto chybět ani na čelenkách. Pro vzdušný a svižný účes můžete použít čelenku s dírkami v módní tyrkysové barvě. Máte neposedné vlasy? Pak je nemilosrdně spoutejte do široké čelenky třeba v růžové barvě. Nebojte se ani černé čelenky. Vyberte si tu, která má v sobě světlé vzory. Výborně se hodí ke stejně vzorovanému tričku či kraťasů.

Sama vidíte, že možností, jak se zkrášlit či dozdobit existuje mnoho. Stačí se trochu zamyslet nebo inspirovat v obchodech s bižuterií. Pokud nazpaměť znáte vše, co obsahuje váš šatník, určitě se nesetkáte se žádným problémem. Můžete si opatřit i takzvané univerzální ozdoby, které se nehodí pouze k jednomu druhu oblečení, ale můžete ho naopak použít při každé příležitosti. Fantazii se přeci meze nekladou.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *