Top 5 tipů jak být v létě trendy

Napsal

Horké prázdninové měsíce se nezastavitelně blíží a stále více žen se tak začíná pohrávat otázkou, jak být v létě trendy. Možná i pro vás představuje móda nedílnou součást života a vždy si dáváte záležet na tom, zda se oblékáte podle aktuálních trendů. Ačkoli do léta ještě nějaký ten pátek zbývá, rozhodně ničemu neuškodíte, pokud již teď budete mít jasno v otázce, co nosit a jak být v létě trendy.

Dělejte v létě parádu

Léto právem patří mezi nejoblíbenější roční období. V prázdninových měsících si užíváme nekonečné dávky hřejivého sluníčka, trávíme čas doma u bazénu nebo na veřejných koupalištích, nechybí tolik oblíbené grilovačky s rodinou či přáteli a ani večerní procházky městem zalitým sluncem nejsou žádnou výjimkou. Jak už je u žen známo, chtějí vypadat dobře za jakékoli situace.

Chcete poradit, jak být v létě trendy?

Teď se konečně dostáváme k tomu, co vás asi nejvíce zajímá –  tedy k trendům, díky kterým už nebudete muset přemýšlet, jak být v létě trendy.

 1. Nenápadné, ale tolik něžné pastelové barvy

  Pastelové barvy se dostávají do podvědomí stále většího počtu žen. Ačkoli na první pohled působí nenápadně, jejich největší přednost se ukrývá právě ve skutečnosti, že dokážou zalichotit prakticky komukoli. Nejvíce pofrčí světle růžová, mátová a meruňková barva.

 2. Metalické barvy jsou náhledem do budoucnosti

  U barviček ještě chvíli zůstaneme, tentokrát však máme na mysli metalické odstíny, které byly obrovským hitem už loňskou zimu. I letos v létě na ně můžete vsadit jsou horkou kartu a rozhodně neprohloupíte. Metalické barvy se budou objevovat nejen na oblečení, ale i na doplňcích a špercích a k dostání budou dokonce i botičky zalité právě těmito odstíny.

 3. Spodní prádlo už se neschovává

  Pokud si lámete hlavu nad tím, jak být v létě trendy a jít s dobou, pak to bude chtít špetku odvahy. Proč? V kurzu totiž budete vyčuhující spodní prádlo, tedy naprostý opak toho, na co jsme byli až doposud zvyklí. V šatníku by vám proto určitě neměla chybět slušivá podprsenka, kterou budete moci v létě hrdě ukázat světu. My radíme vsadit na bralette podprsenky, kterým nechybí krajka a jsou tak velice elegantní.

 4. Conversky mají zelenou

  Co se týče botiček, my v tom máme jasno! Pokud jste si ještě nezamilovali nesmrtelnou značku Converse, je právě teď ten nejvyšší čas dát těmto botkám šanci. Conversky se objevují na předních příčkách již několik let po sobě a každá nová kolekce má něco do sebe. V široké záplavě designů a barviček si rozhodně vybere i ta nejnáročnější z vás.

 5. Šaty poseté barevnými květy

  Jaký kousek k létu neodmyslitelně patří? Když se nad tím zamyslíte, dospějete k názoru, že jsou to jednoznačně šaty. Bez těch by to v létě prostě nebylo ono, proto ten správný kousek nesmí chybět ani ve vašem šatníku. O letošních prázdninách nejvíce pofrčí šaty poseté květy. Nosit se budou jak krátké, tak i dlouhé šaty, které budou zdobené menšími a velkými květy. Vybere si každá, o tom není pochyb!

 

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *