TOP 4 vánoční filmy, které byste si neměli nechat ujít

Napsal

Vánoční filmy k těmto svátkům neodmyslitelně patří, o tom nemusí být sporu. Během toho uklízení, do kterého se v tomto čase většina hospodyněk pouští, pečení hromady cukroví, nad kterým strávíte dlouhé hodiny, zdobením domácnosti, kdy lezete po oknech a věšíte na ně řetězy nebo lepíte papírové dekorace, si zkrátka zasloužíte na pár hodin hodit nohy nahoru, vypnout, udělat si šálek kávy a pustit si něco v televizi.

A nejlépe uděláte, když celou tu sváteční atmosféru umocníte tím, že si pustíte vánoční filmy. V těch to totiž dýchá vánočními kouzly, samozřejmě nechybí chvíle plné smíchu a ženami tolik oblíbená romantika. A na co byste se měli podívat?

Tipy na vánoční filmy, které musíte vidět!

Každý z nás má určitě nějaké oblíbené vánoční filmy, na které se rád podívá a především které může vidět i 100x dokola a stále vás nepřestanou bavit. I my pro vás máme tipy na 4 vánoční filmy, které podle nás k těmto svátkům už tak nějak patří. Tak si je nenechte ujít!

 1. Santa Claus

  Santa Claus je film staršího data, pochází totiž z roku 1994, ale i přesto patří mezi nejoblíbenější i v současné době. Hlavní roli si zde střihl Tim Allen, který se z pozice špičkového manažera hračkářství jednou (ne)šťastnou událostí stane Santa Clausem. Přichází celá řada komických situacích, během kterých si Calvin zvyká na svůj nový životní úkol a především jej čeká ten ze všech nejdůležitějších: roznést dětem dárky!

 2. Přežít Vánoce

  Ani tento film niž nepatří k nejmladším, ale podle nás prostě stojí za to. V hlavní roli zde uvidíte Bena Afflecka, bohatého a životem otráveného Drewa, který si pronajme rodinu, aby s ní mohl strávit Vánoce. Vrací se zpět do domu, ve které vyrůstal. Protivný host po obyčejné rodince chce, aby dělali přesně to, co k Vánocům patří. Vánoční komedie plná humoru i vypjatých situací vás bude bavit!

 3. Santa má bráchu

  Vánoční film z roku 2007 pojednávající o Fredovi, kterého hraje Vince Vaughn, jež se dostane do finančních problémů a požádá o pomoc svého bratra – mimochodem Santu Clause. Ten má ale jednu podmínku: pokud chce Fred půjčit peníze, musí přijet na Severní pól a pomůže mu s přípravami na Vánoce. Shodou okolností sem přijíždí i vánoční inspektor, který chce udělat všechno proto, aby byl Severní pól uzavřen.

 4. Sám doma

  Co by to bylo za tipy na vánoční filmy, pokud bychom mezi ně nezařadili film Sám doma. Příběh malého chlapce, kterého rodina nechá na Vánoce samotného doma a on musí rodinné jmění ochránit před zloději, kteří si jej vyhlédli. Můžete si být jistí, že u tohohle filmu budete místy až slzet smíchy!

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *