Skutečně sladké masáže

Napsal

Skutečně sladké masážeMasáže jsou vyhledávané hlavně kvůli ozdravovacím účinkům, které naše tělo zbaví nepříjemné bolesti. Existuje spousta masírovacích triků i nespočetně přípravků, jež zaručí zdravého lidského ducha. Znáte masáž pomocí čokolády nebo medu? Pojďte se prostřednictvím našeho článku společně seznámit. Kdo neodolá sladkému, neodolá ani sladké masážisladké masáži.

Čokoládová masáž

Využijí ji určitě ty ženy, které sice zběsile touží po čokoládové slasti, ale bohužel z dietních důvodů se musí omezovat. Čokoláda je totiž dobrá nejen do žaludku jako sladké potěšení, ale také jako masírovací prostředek na lidské tělo. Tak můžete příjemnou sladkou vůní alespoň potěšit čichové buňky.
Čokoláda má na náš organismus také velice pozitivní účinky, například posiluje vnitřního ducha a dokonce po ní zmizí i celodenní únava. Masáž horkou čokoládou si mohou dopřát všichni, kteří potřebují spolehlivě zlikvidovat dlouhodobě nashromážděný stres, neklid a dostat se za krátký čas do pohody.
Kromě toho, že čokoláda vyhlazuje pokožku, má i vyhlazující účinky, působí proti celulitidě a také si poradí s usazenými toxickými látkami pod kůží. Málokdo ví, že čokoláda obsahuje velké množství antioxidantů, které posilují imunitní systém. Takže čokoládový zábal nejen léčí, ale rozhodně významně zlepšuje náladu. Naložení v čokoládě nezvedá kila a navíc masáž prospívá vašim štíhlým a ladným liniím.

Medová masáž

Pokud nevěříte pozitivním výsledkům čokolády, můžete se o své tělo pečovat například medovou masáží. Ta je u sice nás také hodně rozšířená, ale její podstoupení se doporučuje pouze u skutečně odborné kosmetičky. Med lepí, a proto by jeho aplikace mohla způsobit nečekané komplikace. Rozteklý med odbornice pečlivě rozetře na vaší unavenou pokožku. Její účinky pocítíte téměř okamžitě. Najednou se budete cítit skvěle a odpočatě. Tento nezapomenutelný pocit vznikne proto, že sladký masážní materiál likviduje usazené toxiny. Léčivé a regenerační účinky medu však mají své počátky u starých Číňanů, avšak i Tibeťané využívali tohoto přírodního tajemství. Oba tyto národy získávaly med právě jen pro kosmetické potřeby.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *