Růžová po celý rok

Napsal

Odstíny rozkvetlé azalky, fuchsie nebo bramboříku jsou v poslední době skutečně in. Velmi dobře jdou k barvě pleti obličeje, sluší blondýnkám i brunetám. Podle trendů byste si na tuhle módní vlnu měly zvyknout. Růžová totiž patří nejen k letním barvám …

Kabelky

Na všední den ale i do vážené společnosti můžete zvolit kabelku ala vak, která má je navíc ozdobena stříbrným zapínáním. Růžová kabelka se vzory i jiných barev je také velmi módní.

Top

Top v barvě malinového koktejlu je v současné době více než „in“. Vyberte se třeba tu, která má kapucu a na zádech hluboko odhalený dekolt.

Perleťový odstín

Odstín v šanžánových dlouhých večerních šatů působí krásně noblesně. Pokud bude látka ještě doplněna rafinovaným střihem se zajímavých zakončením zádového dekoltu, vaše osoba bude vypadat nejen elegantně, ale také smyslně. Muži určitě neodolají.

Vděčné dvojče

Tzv. twinset aneb stále stejně, ale pokaždé trochu jinak. Stačí, abyste si do šatníku pořídila několik druhů oblečení např. triko, top, různé sukně, kalhoty či kraťasy, sako …. a to vše v růžové barvě. Pak můžete jednotlivé části střídat a vypadat stále „in“ a okouzlující.

Poloprůhled

Chcete, aby se po vás každý muž otočil? Chcete vypadat smyslně? Pak využijte poloprůhledu. Opatřete si světlé a trochu průhledné růžové tílko například s motivy kytiček jiného vzoru. Tento model pak doplňte spodním prádlem ve stejné barvě a kouzlo je na světě. V tomto oblečení určitě budete mít mnoho nápadníků.

Senzace

Barevné podkolenky jsou už delší dobu v kurzu a tak není důvod, aby nejen mladé dívky nosily toto oblečení i v růžové barvě. Odvážné slečny mohou sukni přepásat i kšandami. Pokud se navíc ozdobíte i strečovým topem s originálními průstřihy na ramenou, budete neodolatelná.

Drobné detaily

Méně znamená více a proto se i v oblečení držme tohoto hesla. Pokud jsou i malé detaily vhodně zvoleny, dokážou nadělat velkou parádu. Jako třeba nabírání na kozačkách nebo postačí i ozdobná přezka a prošívání u lodiček. Oboje samozřejmě v pink či růžové barvě.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *