Punčocháče, které se netrhají

Napsal

Punčocháče, které se netrhajíSedíte, opatrně rolujete každou nohavici zvlášť a najednou škub. Pomalu se zvětšující oko je na světě. Dalším nepříjemným problémem je pocení, které vzniká kvůli nedostatečné prodyšnosti. Ženy, máme pro vás dokonalé řešení. Začíná plesová sezóna a vy na ni můžete vyrazit v punčocháčích ve spreji. S nimi vás totiž podobné trampoty určitě nepotkají.

Trocha historie

Japonský chemik Yoshiumi Hamada se řadu měsíců snažil tamním ženám ulehčit už tak složitou módní situaci. Před šesti lety se mu povedl neobyčejný zázrak. Vytvořil unikátní punčocháče ve spreji. Samozřejmě prošly důkladným testováním, které potvrdilo jejich zdravotní nezávadnost. V Čechách ještě nejsou příliš rozšířené, ale pro moderní světové dámy splňují veškeré požadavky praktického pomocníka.

Punčochy v létě i v zimě

Punčochy ve spreji jsou ideálním doplňkem hlavně v létě, kdy často nosíte otevřené boty. Své místo si ale našly i v zimní sezóně, neboť si je jako důležitý doplněk žádají večerní garderoby.
Punčochy ve spreji se dají připodobnit k tekutému pudru, který je navíc obohacen o stejné částečky hedvábí jako klasické punčocháče. Mezi jejich největší klad patří kryjící schopnost. Bezchybně totiž zamaskují modřiny, jemné žilky či nápadné jizvy.

„Sprejovky“ nabízí i kosmetické výhody – nohy se v nich nepotí, pokožka se díky aminokyselinám a hydrolyzovanému hedvábí nevysušuje, v neposlední řadě obsahují i UV filtr. Extrakt kofeinu a zeleného čaje navíc zpevňuje kůži na nohou. Další neocenitelnou vychytávkou je skutečnost, odolají potu i dešti. A jak se dají odstranit? Velmi jednoduše. Zkrátka je umyjete mýdlem a teplou vodou.

Na kolik přijdou? Jak je vytvořím?

Aplikace též není složitá. Vezmete sprej do ruky, nastříkáte na nohy a pouze dlaněmi ho jemně rozetřete. Pokud máte na nohách nalakované nehty, raději na ně sprej nenanášejte. Lépe tak vyniknou. Na internetu i v obchodech s obuví se punčocháče dají pořídit přibližně za 700 korun a to ve třech barevných provedeních. Cena je adekvátní, jedno balení můžete použít téměř 40krát.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *