Připravte se na letní módu

Napsal

Připravte se na letní móduJednotlivá roční období neustále odcházejí a přicházejí, ale móda s námi zůstává stále. Nejen, že se neustále mění její trendy, ale mění se také hlavně v souvislosti s ročním obdobím, proto je důležité se na jarní či zimní měsíce dobře připravit. Jedině tak bude náš šatník plný nápadů. Pro tentokrát jsme pro vás připravili pár těch letních.

Oblečte se pohodlně a s úsměvem

Zima se pomalu ale jistě schovává a nám už přeje slunečné počasí, a to je více příležitostí k tomu, abychom vytáhli své krásné klobouky, květinové potisky a uklidňující pastelové barvy.

Léto je období tepla, dobré nálady a šíření pozitivní energie, a proto by z vás mělo prostřednictvím módy vyzařovat pocit štěstí a radosti. I když si na sebe vezmete volné a vzdušné oblečení, nebojte se experimentovat. I když se ale budeme soustředit na správnou kombinaci volného oblečení, neměli bychom zapomínat také na ochranu proti sluci a tím pádem i spálení.

Léto je vždy čím dál tím teplejší. Musíme si pamatovat, že je správné se oblékat v létě tak, aby nám to bylo nejen pohodlné, ale aby to i samozřejmě dobře vypadalo.

Teplé dny s sebou přinášejí možnost ukázat více nahé kůže, a proto si můžeme vybrat ze široké škály džínových šortek, plavek, bavlny či módních tílek a bavlněných triček. Trendem jsou i capri kalhoty, které můžete zaměnit za těsné džíny, do kterých se většina žen a mužů v zimě obléká.

Vhodné je na léto zvolit také polokošile, khaki barvy, a různé kousky z džínoviny, které pro vás ovšem budou pohodlné. Doplňky jako jsou opasky a tmavé odstíny by měly být použity tak, aby byly v souladu s tím, co máme na sobě.

Doporučuje se během léta nosit světlejší barvy. Parfémy by měly být více ovocné či květinové než ty silnější. Člověk se pak cítí více svěží a uvolněný.

Barevné kombinace jsou v létě též velmi důležité. Volte světlejší odstíny, více pastelových barev a také bílou. Nejlepší je vyhnout se těžkému make-upu a držet se lehkých a přirozených odstínů, aby byl váš letní look kompletní.

Přejděte také na pohodlnější boty a vzdejte se bot s uzavřenou špičkou. Móda je něco, co musí být úzce spojováno s počasím. Proto se v létě oblékněte tak, abyste se líbila nejen svému okolí, ale také sama sobě.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *