Přebytečný tuk odstraní Pollogen Regen

Napsal

FPřebytečný tuk odstraní Pologen Regenaldíky na bříšku, celulitida nebo zadeček, který ne a ne dopnout do oblíbených kalhot. To všechno jsou pozůstatky po vánočním mlsání, lenošení a zimní absenci pohybu. Jenže jak zhubnout do původní velikosti, abyste si nemusela na letošní dovolenou kupovat nové plavky. Jednoduše. Pomůže vám speciální přístroj Pollogen Regen, jehož účinky na tělo můžete vyzkoušet v Kosmetickém salonu Mirky Dvořákové ve Vratislavském domě v Třeboni na náměstí.

Zázrak jménem Pollogen Regen

Tento přístroj pracuje s jedinečnou tripolární radiofrekvenční energií, čímž je zaručeno, že dosáhne viditelných výsledků při redukci tuku a tvarování postavy. Pollogen Regen zahřeje ošetřovanou oblast těla až na neuvěřitelných 43°C. Při této teplotě se naruší struktura tukových buněk a dojde ke zkapalnění tuku. Ten po proceduře následně odteče do mezibuněčného prostoru a lymfou je přes játra a ledviny odveden přirozenou cestou pryč z těla.
Pomocí přístroje Pollogen Regen se vaše pokožka stane hladší, pevnější a pružnější. Vše totiž začíná už v povrchové kožní vrstvě. Jakmile se dostatečně prohřeje, vyhladí a natáhne kolagenní vlákna. Fibroplasty jsou teplem zase stimulovány k tomu, aby vytvořily úplně nová kolagenní vlákna.

Kdy je poznat změna

Výsledek je patrný dříve, než byste řekli švec. Dostavuje se téměř okamžitě. Změny můžete pozorovat už po prvním ošetření. Podle dosavadních zkušeností dochází například v oblasti bříška po půlhodině ošetřování přístrojem Pollogen Regen k úbytku 1 – 4 cm v obvodu. Navíc při porovnání snímků před a po ošetření je velmi dobře patrná i změna tvaru.
Po celé kúře, což je maximálně 8 – 10 ošetření, bývá celkový úbytek jedno až dvě velikostní čísla. Nutno dodat, že samozřejmě záleží i na celkovém přístupu klienta a dodržování doplňujících doporučení. Jak se říká, nic není zadarmo, a proto se vyplatí dodržovat rady Mirky Dvořákové.

Jsou to:

  • pravidelný pitný režim,
  • zdravé stravování,
  • vhodná pohybová aktivita.

Po absolvování celé kúry se minimálně jednou za měsíc objednejte na jedno udržovací ošetření

Bližší informace získáte na www.kosmetika-trebon.cz nebo se přijďte poradit přímo do Kosmetického salonu Mirky Dvořákové ve Vratislavském domě v Třeboni na náměstí.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *