Pravidla módního maniaka, staňte se jím i vy

Napsal

Pravidla módního maniaka, staňte se jím i vyChcete působit vždy opravdu stylově a co se módní branži týče, taky i chytře? Chcete ukázat, že máte módní přikázání v malíčku? Pokud jste si odpověděla ano, neváhejte a přečtěte si 13 pravidel, které budou v módním průmyslu platit pořád!

13 módních pravidel

Pravidlo č.1:

Pokud máte ráda kvalitní spodní prádlo, máte vyhráno. Spodní prádlo totiž slouží jako základ našeho odívání a pokud vypadáme dobře i „pod“, úspěch na sebe nenechá dlouho čekat a vy budete působit nejen čistotně, ale kromě toho bude váš celkový vzhled dělat zázraky.

Pravidlo č.2:

Buďte originální a zapomeňte na pochůzky do práce s ohonem na hlavě. Nejen že to není v módě, ale u žen po třicítce to působí opravdu komicky. Jestliže tedy nechcete být tzv. „za opicema“ vymyslete si pro vaší kštici lepší parádu.

Pravidlo č.3:

Zlatá a stříbrná jsou opravdu krásné barvy jak na špercích tak na oblečení. Nezapomeňte ale, že kombinace těchto dvou skvostů nedělá dobroty. Vždy noste pouze jen jednu z těchto barev, protože pokud by ste je sladila dohromady, působila by jste kýčovitě a lacině.

Pravidlo č.4:

Co je opravdu vrcholem nevkusu jsou ponožky a spodní prádlo s barevnými motivy a vzory. U malých dětí a dívek je to sice roztomilé a pochopitelné, ale vy by ste působila směšně a to přece nechcete.

Pravidlo č.5:

Legíny a elastické kalhoty vypadají dobře když se potíte v tělocvičně. Na normální nošení zvolte spíše černé kožené, které jsou mimochodem opravdu trendy. Ve sportovních budete působit jako opravdový módní anitalent.

Pravidlo č.6:

Jste majitelkou silnějších lýtek? Určitě by ste měla zapomenout na boty s páskem okolo kotníku, protože ty pak automaticky přidávájí ještě více na objemu. Páskové botky sluší ženám, které mají štíhlá lýtka. Vy raději vsaďte na jednoduché lodičky.

Pravidlo č.7:

Rčení „Šaty dělají člověka“ je sice více než pravdivé, ale vy by jste měla vědět, že vaším nejcenějším oděvem je právě vaše pleť. Proto se o ní starejte jak nejlépe umíte a pokud možno, tak po celý život.

Pravidlo č.8:

Každá žena má ráda doplňky. A co teprve šperky, těm nepohrdne skoro nikdo-ani muži! Varovat by vás ale mělo nošení perlových náhrdelníků, které přidají na věku až o pět let více a která žena, by chtěla vypadat starší, než je?

Pravidlo č.9:

Teď vám nebudeme radit, aby jste se chovala nestydatě, ale pokud máte část těla, se kterouse můžete chlubit a rádi ji ukazujete, tak vzhůru do toho.

Pravidlo č.10:

Masivní obuv ještě nikomu nepřidala moc na kráse, naopak ubrala ženskost a mnohdy působila vulgárně, místo kozaček podobající se těm, co nosí pornohvězdy si pořiďte elegantní balerínky nebo boty na klínku, budete vypadat mnohem lépe a hlavně více žensky.

Pravidlo č.11:

Černá barva neodráží světlo, právě naopak absorbuje ho. Není dobrou volbou v kombinaci s nevýraznou, nudnou barvou pokožky. I zde tedy platí pravidlo, buďte originální!

Pravidlo č.12:

Věděly jste, že visací naušnice dělají ženu opticky vyšší?! Né? Tak honem pospíchejte do obchodu a jedny takové si kupte.

Pravidlo č.13:

Zda chcete zamaskovat neposlušné faldíky, volte tmavší barvy oblečení a naopak části těla, které chcete zvýraznit oblečte do světlejších odstínů.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *