Oblečte se po vzoru východních zemí

Napsal

Oblečte se po vzoru východních zemíTajemná Asie odedávna vzrušovala a přitahovala – samozřejmě i módní tvůrce. K zájmu o Japonsko se nejnověji připojují také Čína s Indií a Indočínou. Nechte se inspirovat módním oblečením na dny, kdy vysvitne sluníčko se silnějšími paprsky. Třeba už za pár dní …

Elegantně

Skvěle pro malé večerní příležitosti vypadá komplet zkrácený lesklých kalhot a topu s rafinovaným střihem : malé balonové rukávky, stojáček a netradičně řešený dekolt a vázačka na spodním lemu. K oblečení patří křehké ženské střevíčky.

Ležérně

Aktivní pohyb vyžaduje vždy sportovní „dres“ na vyjížďku, na kole můžete vyrazit i v pohodlné kombinaci kalhot s volnými širokými nohavicemi, které můžete na spodním okraji stáhnout podle libosti šňůrkou v tunýlku. Top s rozevlátými poletujícími rukávky je z lehkého polyesteru v azalkových odstínech.

Netradičně

Slavnostní dvoudílný model v módní rákosové zelené s bílou. Propínací tunika s vysokými rozparky má stojáček a upoutá na první pohled nádherným vzorem jako by nahozeným štětcem japonského malíře. Rovné kalhoty jsou ušité ze splývavého materiálu. Přitažlivý komplet podtrhuje smetanový náramek a nízké vzdušné pantofle.

Na nákupy

Zlatavá bundička na zip a měděné pantoflíčky se šněrováním vyhlížejí skutečně exoticky. Z bundy vykukuje na předním díle jasně červeného trička stylizovaný obrázek gejši. A k tomu příjemná i ležérní khaki cargo sukně.

Na procházku

Nevšední mix barev i jemnou ozvu asijského stylu naleznete na tomto modelu, vhodném nejen pro volný čas. Květinový vzor na kabátku se stojáčkem, který doplňuje top ve sluníčkovém odstínu, měděný pásek s řaseným vzorem a volné skořicové kalhoty.

Mladiství styl

Nekonvenční spojení východní a „evropské“ módy vznikne kombinací bleděmodrých džínů s rozšířenými nohavicemi spolu s tunikou se stojáčkem. Mladé štíhlé ženy mohou horní díl nosit jako originální minišaty.

Na slavnost

Na přelomu března a dubna, pokud počasí dovolí, bývá čas na večerní posezení u dobré láhve vína. Co takhle vyzkoušet náš model, zkrácené kalhoty, exotický vzorovaný top a štíhlé lodičky.

S tunikou

Krásný příklad typického diagonálního asijského střihu ukazuje model slavností tuniky. Má volný delší tvar s vysokými rozparky. Zdobí ji něžný vzor květin i aktuální lemování švů. Kalhoty jsou široké a obuv. Klasické Vietnamky …

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *