Pásek jako stylový doplněk: Jak ho nosit?

Napsal

Pásek většinou nevnímáme jako výrazný doplněk outfitu, slouží spíše jako nenápadná součást oblečení, která má hlavně praktickou funkci. I pásek se však může stát zajímavým doplňkem, díky kterému budete vypadat ještě lépe.

Výrazný pásek

Pásek rozhodně nemusí být schovaný a plnit svou praktickou funkci. V poslední době jsou naopak populární takzvané statement pásky. Ty se vyznačují zajímavým designem, slouží tak v podstatě k tomu, abyste mohla vyjádřit svůj osobitý styl. S takovým kouskem vás tak rozhodně nikdo nepřehlédne. Jednat se může o různé typy pásku dle toho, k čemu ho chcete párovat. Možností na výběr je celá řada, ať už je řeč o materiálech, barvách či různých sponách.

Trendy

Jestliže hledáte konkrétnější typ, po jakém opasku se poohlédnout, pak se můžete držet aktuálních trendů. Jedním z nich je široký opasek, který je doplněn výraznou kulatou sponou. Takový pásek má svůj retro nádech a zkombinujete ho s různými outfity. Kromě toho jsou oblíbené také pásky bez klasické spony, které se pouze uvazují kolem pasu. Mnohdy díky koženým šňůrkám či ozdobným střapcům a dalším prvkům. Možnosti jsou opravdu rozmanité.

Decentní volba

Jestliže vás nelákají velké a výrazné pásky, můžete zvolit raději něco jiného. V módě jsou totiž také tenké opasky se sponou, která svým tvarem připomíná skobu. Vypadá tak jako specifický šperk, vyjímá se na šatech, delší košili či přímo na kabátu. Záleží pouze na vás, jaký styl se vám líbí. Opasky jsou totiž nabízeny s různými sponami, ať už vás láká klasika, zajímavé geometrické tvary či hledáte určitou barvu. Kombinujte různé barvy, materiály a dejte vyniknout kontrastu.

Opasek se může stát výrazným doplňkem, díky kterému zazáříte. I obyčejné outfity díky němu můžete rozzářit a udělat z nich stylový originální kousek. Kombinujte různé barvy, materiály a dejte vyniknout kontrastu.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *