Vyberte si dámské džíny, které vám vytvarují postavu snů

Když se řekne džíny, každý si asi představí poměrně univerzální kousek oblečení, který se dá nosit na řadu příležitostí a sluší skoro každému. Přesto ale platí, že i džíny je třeba vybírat obezřetně s ohledem na vaši postavu. Mohou vám totiž na jedné straně vykouzlit krásné křivky, ale stejně tak je i pokazit. Dobře padnoucí džíny nabízí oblíbený obchod s módou House. Vybere si zde skutečně každý.

Rovné nohavice sednou každému

Rovné nohavice jsou ideální volbou, pokud se vám nechce nic zkoušet a experimentovat. Sedí totiž takřka jakékoliv postavě. Vhodné nejsou akorát pro ty, kdo mají typ chlapecké postavy bez výrazných křivek. Prohlédněte si tyto dámské džíny – internetový obchod House Brand a najděte si barvu přesně podle vašeho gusta. Jedny rovné džíny by doma měl mít skutečně každý.

Bokovky se vrací do módy

Džíny s nízkým pasem mohou podpořit postavu typu přesýpacích hodin či obráceného trojúhelníku, ale nepříliš lichotit budou postavě typu jablka a hrušky. Dejte si pozor, aby nebyly až příliš nízké a neodhalovaly například spodní prádlo – to skutečně není trendy.

Skinny a slim nejen pro modelky

Většina žen se tohoto typu džín obává a vyhýbá se mu. Je to ale škoda. Správně zvolené skinny džíny dovedou také hezky prodloužit nohy. Navíc bývají tyto džíny také příjemně elastické, takže se dají pohodlně nosit po celý den a nikde vás nice nebude tlačit ani táhnout.

Bootcut pomůžou zamaskovat objemnější stehna

Pokud vás trápí poněkud širší dolní polovina těla a rádi byste zde ubrali pár centimetrů, mohou být ideální volbou tzv. bootcut džíny, které jsou typické zejména tím, že se od kolen dolů postupně rozšiřují. Tento střih dokáže vytvořit optický efekt, který vás v dolní oblasti přirozeně zeštíhlí. Bootcut jsou znovu velmi moderní a stylové, takže v nich vždy budete za hvězdu a znalce módy.

Prohlédněte si širokou nabídku střihů, stylů a barev na webu https://www.housebrand.com/cz/cz/zena/obleceni/dziny. Bezpochyby zde najdete džíny, které vám budou pohodlně sedět a stanou se nedílnou součástí vašeho šatníku.

Zdroj obrázku: Pixabay

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *