Nehty: Akrylové, nebo gelové? Váš výběr může ovlivnit řada faktorů

Napsal

Akrylové a gelové nehty jsou praktickým způsobem, jak si udržet krásné ruce. Jsou totiž výrazně odolnější než přírodní nehty. I v náročnějších podmínkách tak vaše ruce zůstanou krásné a ženské. Důležitou otázkou však je, zda se rozhodnout pro akrylové, či raději gelové.

Akrylové nehty

Akryl je oblíbenou volbou. Nabízí totiž vysokou odolnost, takže bez problému zvládnou i situace, ve kterých jsou pod náporem. Oproti gelovým nehtům je snadnější je odstranit, jelikož není třeba je obrušovat. Namísto toho jsou odstraněny díky acetonu. Právě chemické látky využívány při tomto procesu mohou být pro někoho nepříjemné. Zároveň je třeba, že akryl nevypadá na nehtech tak přirozeně jako gel. Potěší však jejich dlouhá trvanlivost.

Gelové nehty

Gelové nehty stále zůstávají častější volbou, jelikož vypadají přirozeně. Na první pohled tak není nápadné, že se nejedná o vaše nehty. Zároveň jsou pružnější a měkčí, hodí se tak jako ochrana pro vaše nehty, pokud jsou přirozeně oslabené. Gelové nehty však nejsou tak odolné a může se stát, že se odlomí při manuální práci. Manikúru si však zvládnete vytvořit i doma, jelikož práce s gelem není tak složitá. Nabízí jedinečný lesk a nepřeberné množství možností, jak si je ozdobit za pomoci laků a dalších doplňků.

Jak si vybrat?

Při rozhodování se mezi gelem a akrylem byste měla myslet hlavně na svůj životní styl. Jestliže totiž často namáháte ruce, akryl je lepší volbou. Vydrží toho totiž mnohem více. Pokud však hledáte přirozený způsob, jak své nehty zkrášlit a zpevnit, volte gelové. Ty jsou ideálním způsobem, jak své ruce udržet krásné, předejdete tak lámání vlastních nehtů a zároveň si můžete vybírat z různých barev dle toho, jaký máte styl.

Akrylové i gelové nehty podtrhnou krásu ženských rukou. Záleží už pouze na vás, pro jakou možnost se ve výsledku rozhodnete.

Zdroj foto: www.pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *