Módní triky, které nic nestojí a nezatěžují přírodu

Napsal

Přemýšlíte, jak oživit svůj šatník tak, abyste nezatěžovala životní prostředí, a také aby vás nákupy nových módních kousků nepřivedly na mizinu? Máme pro vás dobrou zprávu, ve vašem šatníku se jistě najdou kousky, které díky správnému stylingu budou vypadat jako nové. Vyzkoušejte tyto módní triky.

Vrstvení nemusí být nudné

Techniku vrstvení známe snad každá. A i když je vrstvení typické pro chladnější období v roce, čas od času jej můžete využít i v jinou roční dobu. Základem je splnit požadovanou praktickou stránku a také tu stylingovou. Vůbec se nemusíte obávat kombinace dvou naprosto odlišných módních kousků, kdy jeden je určen na zimu a druhý na léto. Tak například takové letní šaty můžete doplnit o svůj oblíbený vytahaný svetr. Pouze pečlivě vybírejte, zda se vámi vybrané kousky k sobě hodí, ať nedospějete k závěru, kdy se efekt minul účinku.

Jednoduchý monotónní vzhled

Pokud se nechcete pouštět do větších akcí, nevadí, jednoduchý monochromatický outfit bude pro vás jako stvořený. A o co že se přesně jedná? Tento outfit je výrazný proto, že všechny kousky jsou od hlavy až k patě jedné barvy nebo se nesou ve stejné barvě s různými odstíny. Na první pohled vám tento způsob oblékání může připadat nudný, ale se správnými doplňky můžete vypadat naprosto stylově. Nerada experimentujete s barvami? Sázkou na jistotu bude černá barva.

Přizpůsobte si své vlastní oblečení

Jednoduchým  trikem, jak si oživit outfity, je udělat ze starého nové. Tak zejména s takovými džínami jde perfektně kouzlit. Zkraťte jejich nohavice o pár centimetrů a ze sestřihlých okrajů vytáhněte několik nitek. Konkrétně pro tuto úpravu jsou ideální takzvané mom džíny, které dostanou obnošený look. Ten je v poslední době velmi oblíbený. Totéž platí pro džínové bundy, které můžete doladit nějakými zajímavými nášivkami. Už je jen na vás a vašem stylu, jak si se svým oblečením vyhrajete.

Módní triky s doplňky

Věděla jste, že celý váš nudný outfit můžete díky jedinému doplňku dotáhnout k dokonalosti? Například takový pásek můžete nahradit třeba spletenými zbytky vlny nebo šátkem. A co teprve takové  ležérní šaty volného střihu? Pro denní nošení je doplňte o bílé tenisky a džínovou bundu. Večer budou šaty vypadat elegantně díky vysokým podpatkům a černému lakovanému pásku se zlatou sponou.

Není to tak těžké, že ne? Máte nějaké své osvědčené módní triky?

Zdroj foto: pixabay.com

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *