Módní tipy pro letošní podzim

Napsal

Venku panuje příjemné babí léto, dny jsou stále kratší, rána studenější a barevné koruny stromů pomalu začínají ztrácet svůj veselý kabátek. S aktuálně panujícím podzimním obdobím je ten nejvyšší čas zajímat se o módní tipy pro letošní podzim, díky kterým budete moci hrdě vyrazit do ulic v outfitech, které zrovna teď nejvíce frčí.

shutterstock_112517567

Otázka tedy zní: Co se bude letos nosit? Jestliže i vás móda baví, sledujete aktuální trendy a co se zvolených kousků oblečení týče, snažíte se vytvářet zajímavé kombinace, pak je dnešní článek určený právě vám. Proč? Společně se v něm podíváme na módní tipy pro letošní podzim, bez kterých se váš podzimní šatník rozhodně neobejde!

Módní tipy pro letošní podzim – buďte trendy, jděte s dobou!

Stále více lidí si dává záležet na tom, jak vypadají, co nosí a jakým způsobem působí na své okolí. A to je jedině dobře! Z ulic tak pomalu mizí nevzhledné kombinace oblečení ve stylu “stará-mladá” a místo toho se objevují pestré variace, které rozhodně stojí za pozornost. Jestliže i vy chcete udělat dojem, pak musíte mít dokonalý přehled, co se vlastně bude nosit. A na to se teď společně s námi můžete mrknout!

  1. Ovčí kožešiny – sluší i zahřejí!

    Jedním z nejžhavějších trendů letošního podzimu bude tzv. shearling, neboli oblečení s ovčí kožešinou. Možná si říkáte, zda právě na tyto kousky není ještě příliš brzy, opak je pravdou! Nemusíte se hned navlékat do bundy vyrobené čistě z tohoto materiálu, mnohem více in jsou kousky, které ovčí kožešina pouze doplňuje a zdobí. Objevovat se bude jak na bundách, tak i na vestách nebo kabátech a rozhodně tak bude z čeho vybírat!

  2. Neopunk – návrat do 80. let!

    Mezi módní tipy pro letošní podzim bude patřit i styl inspirovaný 80. léty, kdy světu vládla éra punku. Nemusíte se bát, nebude se konat nečekaný comeback této doby, návrháři módních kousků se pouze nechali inspirovat prvky, které rozhodně stojí za pozornost. Trendy tak budou roztrhané džíny, sexy kožené bundy nebo kalhoty. Kdo nechce investovat poměrně vysoké peníze do pravé kůže, může se spolehnout na prakticky nerozeznatelnou imitaci v podobě koženky, která bude vypadat stejně tak dobře. Doporučujeme nosit především bundy v havraním odstínu, které představují univerzál hodící se naprosto ke všemu!

  3. Samet – luxusní móda!

    V poslední řadě nesmíme opomenout zmínit návrat materiálu, který se na výsluní hřál před několika lety, kdy byl velmi oblíbený a kdy jej nosily jak ženy, tak i muži. V současné době jde sametová móda opět do popředí a i letošní podzim se bez těchto kousků rozhodně neobejde. Se sametem se budou nosit mikiny i saka, chybět nebudou ani sukně nebo šaty. Odvážnější mohou vsadit na sametový kostýmek, kdo se chce držet spíše při zemi, může si obléknout jen menší vestičku.

Share

Jsem moc ráda, že se mohu podílet na tvorbě tohoto webu. Je mi potěšením připravovat pro Vás články z nejrůznějších oblastí, pro něž čerpám informace ze svých vlastních zkušeností. Nejraději mám články na téma vztahů, módy, krásy a bytového designu. Psaní článků je mou vášní a třetím rokem i největším koníčkem. Jsem ráda, že se o to můžu s Vámi podělit :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *