Kosmetika na dovolenou

Napsal

Balení zavazadel na dovolenou bývá stresující samo o sobě. Snažíte se na nic nezapomenout a marně vzpomínáte zda máte vše, co můžete během své dovolené potřebovat. A stejné je to i když si balíte své kosmetické produkty. 

Nesnažte se zabalit si veškerou kosmetiku, kterou vlastníte. Zaměřte se jen na své oblíbené produkty, které používáte nejvíc a také na tco opravdu upotřebíte tam, kam jedete. Jakou kosmetiku si nesmíte zapomenout zabalit? Pomůžeme vám s rozhodováním.

Méně je vždy více

Ať už se chystáte kamkoliv, v létě bude vaše pokožka vystavena slunečním paprskům a tak se nezapomeňte chránit. Číslem jedna na všem kosmetickém seznamu by měl být opalovací krém.

Během dovolené si užívejte pohodu a nechte svou pleť bez make-upu. Můžete ho nahradit BB krémem, který zakryje drobné vrásky na pleti a zároveň má v sobě UV ochranu. Pokud se bez make-upu opravdu necítíte dobře,nezapomeňte, že bude lepší ho zafixovat speciálními pudry či mlhovinou.

Důležité nezbytnosti

Nezapomeňte si zabalit balzám na rty, nezabere mnoho místa a vaše rty vám poděkují. Během léta není nutné používat mnoho líčidel, a tak postačí zabalit jen to minimum – řasenku a rtěnku s UV faktorem a vitamínem E.

Tip: Klasickou řasenku během dovolené můžete nahradit tou voděodolnou, to samé platí o tužce na oči. 

Na váš kosmetický seznam patří i řada péče o vlasy. Ušetřit místo můžete tak, že si šampon přelijte do menší lahvičky. Stejně tak i kondicionér. Pokud však nepovažujete kondicionér za nutnost, nechte ho klidně doma. Stačí si před a po dovolené dát ozdravující masku na vlasy. Na dovolené vám skvěle poslouží i malé balení suchého šamponu, který vám ušetří mnoho práce.

Nezapomeňte na hřeben, zubní kartáček a malé balení zubní pasty. Hodit se vám může i cestovní žiletka a pinzeta. Přibalte si hydratační pleťový krém, klidně jen v noční verzi. Vaše pleť péči přes noc ocení. Ať už jedete pod stan nebo do zahraničí cestovní verze intimních vlhčených a klasických vlhčených ubrousků se hodí vždy. A poslední nezbytností je deodorant

Share

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *