Korálový podzim: červená ve vašem šatníku

Napsal

Červené stimuluje. Je to barva vášně i tepla, a tak vás v zimě může jen pohled na ten správný odstín rudé krásně zahřát.fruity-red-clothing

Červená pro tento rok dominuje teplým barvám podzimu a zimy. Je to barva elegantních, ale výrazných žen. Pokud se v červené necítíte dobře, nenoste ji, nikdy vám totiž nepadne tak, jak by měla. Pamatujte na to, že rudá je barva prominentů, je lákavá. Červený sporťák si pořizují muž, rudé róby ženy. Červená se používá i v designu, jemně a jednoduše dokáže zvýraznit nevýrazné.

A přesně takto byste ji měla letos na podzim používat. Na zvýraznění. Červenou zkuste na saku, na lodičkách nebo kabelce. Pokud se nebojíte výstřednosti, vyzkoušejte červenou kůži. Dokonalá přilnavost a výrazná barva udělají své. Červené odstíny se ale objevily i na kožešinách nebo sametu. Ten dokáže barvu zvýraznit mnoha odlesky.

Jaké zvolit odstíny

Mezi ty klasické patří rubínově červená. Nic nezkazíte ani švestkově rudou, nebo pastelově korálovou. Pokud patříte k milovníkům vína, můžete se obléknout do barev červených hroznů.

Pokud se červené trochu bojíte, začněte lehce. Třeba s červenou rtěnkou nebo lakem. Přidávejte rudou postupně, abyste si na ni zvykla.

red-fur-clothingscarletfever36

red-coatburgundy-leather

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *