Když potřebujete vypadat profesionálně

Napsal

Když potřebujete vypadat profesionálněVšichni to známe. Dnešní moderní doba by se neobešla bez spousty práce. Pokud i vy máte zaměstnání, které vás baví, je třeba se do něj pěkně oblékat. Kolikrát se stává, že vás čeká obchodní schůzka, nebo pracovní večírek a vy nevíte co na sebe. Přinášíme vám tipy, které vám pomohou.

Pokud si myslíte, že výběr šatů není důležitý, pak si dejte velký pozor! Jestliže zvolíte šaty, které budou vypadat dobře, budete na ostatní působit skvělým dojmem a další věc je, že mnozí lidé vám začnou více důvěřovat. Stačí si zapamatovat tipy a návrhy, které vám doporučíme a váš profesionální vzhled bude dokonalý.
Jako první věc by vás mělo zajímat to, zda jde o důležitého partnera, nebo ne. Právě díky této informaci můžete začínat s výběrem toho správného kousku. Pokud se bude konat koktejlová párty ve firmě, je dobré si obléct šaty, které vyžadují co nejméně doplňků. Výrazné šaty slaďte s menším množstvím doplňků a naopak nevýrazné sako a kalhoty obohaťte o elegantní doplňky. Někdy vaše dilema vyřeší jednoduché černé šaty, nebo dokonce jednoduchý černý kostýmek. Takže né vždy musíte utrácet peníze za nové oblečení. Místo šatů si pořiďte nové doplňky, které starší oblečení obohatí a pozmění.

Je lepší, pokud si své šaty na párty připravíte o pár dní dřív, protože takový výběr vyžaduje chvilku času a konečné rozhodnutí ještě více. Pokud si šaty budete vybírat  na poslední chvíli, můžete vyrazit v naprosto nesladěném outfitu. Proto je dobré se rozhodovat předem, a to platí jak u šatů, tak i u bot až po doplňky.
Pokud se cítíte opravdu zmateně a nejste schopna se rozhodnout co na sebe, požádejte o radu své kolegy, jaké oblečení či šaty by na firemní večírek byly vhodné. Naskytne se vám tak lepší představa, jaký typ oblečení bude dobré zvolit.

Nezapomeňte, že jdete na firemní večírek, nikoli na divokou párty, proto zapomeňte na příliš odhalená stehna, obrovské výstřihy či převysoké podpatky. Další faux-pas by vám mohly způsobit blyštivé doplňky, tak na ně raději zapomeňte. Snažte se vypadat profesionálně, čímž na druhé uděláte dobrý dojem a ostatní lidé si ve vaší přítomnosti budou jisti, kde jsou.
Pamatujte, že to, co budete nosit odráží vaši osobnost, takže je velmi důležité se obléknout správně a je důležité na druhé udělat co nejlepší dojem. A mějte na paměti, že první dojem je dojmem posledním, proto byste neměly riskovat.

Share

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *